loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Додаткові 1 ГБ, 2 ГБ – збільшуйте кількість ГБ у своєму тарифі та користуйтесь Інтернетом більше!

Активно користуєтесь Інтернетом і не вистачає ГБ? Відтепер підключайте одну з послуг: «2 ГБ Інтернету» або «1 ГБ Інтернета» та користуйтесь ще більшим обсягом швидкісного 4G/3G Інтернету на постійній основі.


Вартість та підключення:

Послуга
2 ГБ Інтернету
1 ГБ Інтернету
Вартість на 4 тижні/місяць залежно від тарифу
35 грн
25 грн
Підключення
*888*02#
*888*01#
Відключення
*888*020#
*888*010#
Перевірка
*101*4#
або
My Vodafone
*101*4#
або
My Vodafone


 • Підключення однієї з послуг доступне тільки при активному пакеті на 4 тижні/місяць.
 • Вартість послуги знімається в момент її підключення.
 • Оплатити послугу можна лише з основного рахунку.
 • Гігабайти Інтернету в межах тарифу доступні для використання в 2G, 3G та 4G-мережі за наявності технічного доступу та покриття.

Тарифи та період дії послуг:

Тарифи дії послуг
Період дії послуг
Vodafone Family, Vodafone Family Plus, Vodafone SuperNet Start 2019, Vodafone ZAХІД, Vodafone Red XS+, Vodafone Red S, Vodafone Red M, Vodafone Red L
1 місяць
Vodafone RED EXTRA XS, Vodafone RED EXTRA XS-2, Vodafone EXTRA S, Vodafone Extra Red M, Vodafone Extra Red L, Vodafone Light+
4 тижня


До уваги абонентів, послуги доступні тільки у вищеперерахованих передплачених тарифах. Для нової лінійки SuperNet, а саме у тарифі SuperNet Start, SuperNet Pro, SuperNet Turbo та SuperNet Unlim послуги недоступні для підключення.

Детальна інформація про послугу
open
 • Підключення послуги можливо лише один раз протягом 4 тижнів/місяця з моменту першої активації тарифу. Наступне зняття коштів відбувається автоматично у дату оплати пакета послуг на 4 тижні/місяць.
  Наприклад: Ви користуєтесь тарифом «Vodafone RED EXTRA S» та активували свій пакет послуг на 4 тижні 1 числа, послугу «2 ГБ Інтернету» замовили 12 числа. Вартість послуги «2 ГБ Інтернету», у розмірі 35 грн, зніметься одразу 12 числа та будуть нараховані 2 ГБ. Надалі у день оновлення пакету послуг на 4 тижні, 29 числа, зніметься 135 грн – вартість за пакет послуг на 4 тижні (100 грн) та вартість «2 ГБ Інтернету» (35 грн). У разі відсутності 135 грн на рахунку, діятимуть денні тарифи.
  Ще один приклад: Ви користуєтесь тарифом «Vodafone SuperNet Start» та активували свій пакет послуг на місяць 1 числа, послугу «2 ГБ Інтернету» замовили 12 числа. Вартість послуги «2 ГБ Інтернету», у розмірі 35 грн, зніметься одразу 12 числа та будуть нараховані 2 ГБ. Надалі у день оновлення пакету послуг на місяць, 1 числа наступного місяця, зніметься 115 грн - вартість за пакет послуг на місяць тижні (80 грн) та вартість «2 ГБ Інтернету» (35 грн). У разі відсутності 115 грн на рахунку, діятимуть денні тарифи.
 • Послуги «2 ГБ Інтернету» та «1 ГБ Інтернету» підключити одночасно неможливо.
 • Якщо ви користуєтеся послугою «FAMILY без абонплат» або «Рік без абонплат», підключення додаткових гігабайтів неможливо.
 • При відключенні послуги «2 ГБ Інтернету» та «1 ГБ Інтернету», залишок додаткового інтернету, що був наданий в межах послуг – анулюється.

Тарифи діють на території України за наявності покриття мережі оператора, крім території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або здійснюють їх не в повному обсязі.
Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості якої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається у першу секунду кожної хвилини розмови.
Тарифи вказані y гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду, який становить 7,5% від вартості послуг без ПДВ, станом на 26.04.2019 року.
Мінімальний строк дії тарифу – 30 днів із моменту його введення.

Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:
111  — безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
0800 400 111  — для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій №1.

Потрібна допомога? Відкрийте чат