Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"
27 Вересня 2017 Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента
open
17 Серпня 2017 Особлива інформація про зміну складу посадових осіб емітента
open
14 Липня 2017 Повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів
open
1 Червня 2017 Особлива інформація про прийняття рішення про виплату дивідендів
open
28 Квітня 2017 Повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів
open
27 Квітня 2017 Річна інформація емітента цінних паперів за 2016 рік
open
27 Березня 2017 Повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів
open
24 Жовтня 2016 Особлива інформація про надання згоди на вчинення правочину, щодо вчинення якого є заінтересованість
open
30 Серпня 2016 Особлива інформація про прийняття рішення про виплату дивідендів
open
9 Серпня 2016 Повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів
open
26 Липня 2016 Повідомлення про інформацію
open
26 Липня 2016 Повідомлення про інформацію
open
19 Липня 2016 Повідомлення виникнення особливої інформації про емітента
open
17 Червня 2016 Повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів
open
9 Червня 2016 Повідомлення про проведення загальних зборів акціонерів
open
29 Квітня 2016 Повідомлення виникнення особливої інформації про емітента
open
28 Квітня 2016 Повідомлення виникнення особливої інформації про емітента
open
27 Квітня 2016 Фінансові та операційні результати за 2015 рік
open
15 Грудня 2015 Повідомлення виникнення особливої інформації про емітента
open
7 Вересня 2015 Повідомлення виникнення особливої інформації про емітента
open
18 Серпня 2015 Фінансові та операційні результати за другий квартал 2015 року
open
17 Червня 2015 Повідомлення виникнення особливої інформації про емітента
open

Повідомлення про зміну посадових осіб емітента

Повідомлення про ліквідацію філій емітента

22 Травня 2015 Особлива інформація. Зміна складу посадових осіб емітента.
open
19 Травня 2015 Фінансові та операційні результати за перший квартал 2015 року
open
17 Березня 2015 Супроводжувальна інформація до фінансових результатів «МТС Україна» за 2014 рік
open

У 2014 році на діяльність компанії істотно вплинули зовнішні чинники – політичні події та вимушене припинення роботи в Криму, військові дії на сході країни, криза національної економіки і ослаблення гривні. 

В умовах настільки несприятливого клімату результати роботи «МТС Україна» в цілому за 2014 рік можна вважати успішними. Висока стійкість бізнесу дозволила за результатами року отримати позитивну динаміку або зберегти стабільність в основних фінансових і операційних показниках. 

Основні фінансові та операційні показники: 

 • Доходи компанії в 2014 році зросли на 1,1%, перевищуючи 10 мільярдів гривень.
 • Показник OIBDA за 2014 рік склав 4,686 мільярдів гривень.
 • Маржа OIBDA зменшилась до 46,5%, при цьому компанія зберігає лідерство на ринку за цим показником.
 • Кількість абонентів «МТС Україна» на кінець 2014 року склала 20,2 млн. людей. Втрата всієї абонентської бази та доходів в Криму, а також масова міграція абонентів зі східних областей України обумовили зменшення кількості абонентів на 1,3 млн.
 • Оператор залишається лідером за лояльністю абонентів за результатам року. Зростання відтоку в 4 кварталі 2014 року пов’язане з втратою абонентської бази в Криму та різким скороченням кількості абонентів в зоні бойових дій на сході України. 

Одним з факторів, що формують довгострокові взаємовигідні відносини з клієнтами, став принцип, який дозволяє абонентам економити не за рахунок урізання користування, а за рахунок придбання послуг оптом, реалізований в таких пропозиціях як «Смартфон оптом», акції «Економте 30%» і «Рік без абонплат». 

Основним чинником успішних фінансових результатів стала послідовна реалізація стратегії 3D, орієнтованої на послуги передачі даних. 

 • Проведена модернізація 50% мережі, що дозволило досягти рекордної на ринку швидкості передачі даних – в середньому 150 Кбіт/с. Сума інвестицій у розвиток мережі за останні п''ять років перевищила 5,8 мільярдів гривень.
 • Користування послугами передачі даних зросла на 100% в річному численні. Це обумовлено поліпшенням якості послуг і привабливою тарифною політикою.
 • Частка інтернет-користувачів серед усіх нових абонентів компанії в 2014 році склала рекордні 65%. Зростання трафіку відбулось не за рахунок абонентів, що використовують великі об''єми трафіку, а завдяки більшій інтернет-активності звичайних користувачів і значного збільшення кількості нових інтернет-абонентів.
 • Вперше в цьому році передача даних вийшла на перше місце за доходами від додаткових сервісів, склавши більше 36% в доходах від додаткових послуг і потіснивши традиційно найбільш дохідні SMS-сервіси.
 • Доходи від передачі даних виросли на 3,4% в порівнянні з аналогічним показником 2013 року. 

Зростання споживання і доходів від передачі даних в минулому році навіть на 2G-мережах, а також високий нереалізований попит на 3G-послуги в Україні дозволяє розраховувати на стрімке зростання споживання мобільного інтернету, збільшення доходів від передачі даних, а також їх частки в загальній структурі доходів після отримання 3G ліцензії в 2015 році. 

Ключові пропозиції 2014 року: 

 • Лінійка тарифів «Смартфон» – два безліміти на дзвінки всередині мережі та мобільний інтернет від 0,35 грн/день, від 0,25 грн/хв на інші мережі, 50 SMS на всі мережі за 0,50 грн/день.
 • Значне зниження вартості закордонних розмов у рамках послуги «0 за кордон», що призвело до зростання MOU в послугах міжнародного зв''язку серед нових абонентів.
 • Запуск нових тарифів «Безлімітний день» і «Безлімітний місяць» для абонентів послуги «МТС Коннект 3G» на базі технологи CDMA – безлімітний інтернет за 5 грн/день, і 75 грн/місяць.
 • Безлімітний інтернет у всіх тарифах для нових та існуючих абонентів з жовтня 2014 року.
 • Послуги Facebook Unlim і ВКонтакте Unlim – послуга доступу до популярних соціальних мереж без плати за трафік.
 • Тариф «Планшет» для користувачів планшетів з оплатою послуг тільки в разі користування.
 • Послуги, що дозволяють економити до 50% на придбанні послуг оптом: «Смартфон оптом», «Економте 30%», «Рік без абонплат».
25 Листопада 2014 Супроводжувальна інформація до фінансових та операційних результатів МТС Україна за 3Q 2014 року по Україні
open

Бізнес «МТС Україна» демонструє високу стійкість до впливу несприятливих макроекономічних факторів і надзвичайних обставин, що виникли внаслідок подій у Криму і на сході України. Фінансові та операційні показники компанії в третьому кварталі 2014 залишаються стабільними або поліпшуються в порівнянні з результатами попереднього кварталу, а також у річному обчисленні.

«Забезпечити живучість бізнесу нам допомагає послідовна ринкова стратегія 3 D, в основу якої закладена збалансована тарифна політика та формування нової моделі користування послугами — від голосу до дати. Суть наших Voice& DATA тарифів полягає в наданні безлімітного обсягу найбільш популярних послуг за фіксованою ціною. Цей принцип дає збільшення споживання мобільного інтернету в сьогоденні, готує попит на 3 G-послуги в майбутньому і закладає основу для подальшого зростання доходів», — прокоментував підсумки роботи компанії в 3 кварталі генеральний директор «МТС Україна» Іван Золочевський.

«В умовах економічного спаду ми запропонували абонентам економити не за рахунок урізання користування, а за рахунок придбання послуг оптом. Можливість економити до 30% за рахунок переходу з щоденних на щотижневі та щомісячні платежі при збереженні обсягу послуг призвела до взаємовигідного для оператора та абонентів формату взаємодії: абоненти отримали передбачувані витрати і можливість заощадити, а нам вдається збільшувати доходи, абонентську базу і лояльність клієнтів», — зазначив Олег Решетін, директор з маркетингу «МТС Україна».

Основні показники:

 • Кількість абонентів «МТС Україна» на кінець вересня 2014 досягла 22,7 млн. осіб. З урахуванням переходу на тримісячну методологію підрахунку абонентської бази приріст за рік склав 7% або 1,4 мільйона користувачів. Незважаючи на форс-мажорний відтік абонентів внаслідок припинення роботи в Криму і подій на сході України, його негативний ефект компенсували міграція найбільш активних абонентів зі сходу в інші регіони та нові підключення. Абонентська база показує позитивне зростання також і в квартальному численні, +2% порівняно з аналогічним показником другого кварталу 2014
 • Зростає лояльність існуючих та нових абонентів, продовжує знижуватися рівень відтоку: у третьому кварталі 2014 цей показник знизився на 2,2 п.п., склавши рекордно низькі для українського ринку 4,6% в порівнянні з 6,8% роком раніше.
 • Основними чинниками формування стабільної та якісної абонентської бази стали універсальні — прості і привабливі — тарифи для передачі даних і голосу (Voice& DATA) в сукупності з розвитком мережі, збільшенням її пропускної здатності і швидкості передачі даних.
 • Стратегія компанії, орієнтована на  DATA-послуги, напередодні запуску послуг на базі 3 G веде до зміни моделі користування на користь збільшення інтернет-трафіку. На певне уповільнення темпів зростання споживання та доходи від дати вплинуло обмеження сервісів передачі даних на сході та в Криму. При цьому частка доходів від передачі даних в загальних доходах «МТС Україна» залишається на рівні 9,3%, а обсяги користування мобільним інтернетом в цілому по країні зростають. З моменту запуску першого тарифу лінійки «Смартфон» у 2012 році мобільний інтернет-трафік зріс у 2,5 рази.
 • Ще більш стрімку динаміку демонструють користувачі мобільного інтернету в регіонах, в яких була проведена модернізація мережі в процесі підготовки до впровадження технологій наступних поколінь зв''язку, де трафік споживання послуг передачі даних зростає на 3–5% щотижня.
 • На динаміку MOU в третьому кварталі 2014 впливає поступовий перехід користувачів в мобільний інтернет. Певний вплив на MOU чинили й обмеження сервісів у зв''язку з уходом компанії з Криму та бойовими діями на сході.
 • Дохід «МТС Україна» за третій квартал 2014 склав 2,8 млрд. грн. Зростання виручки в річному (+6,9%) і квартальному (+9,9%) обчисленні обумовлене органічним зростанням за рахунок інтегрованих voice& DATA пропозицій, а також збільшенням доходів від міжнародного трафіку, роумінгу та інтерконекту, включаючи міжнародний. Також на зростання виручки вплинула курсова різниця.
 • Динаміка похідних від доходу показників ARPU і APPM знаходиться під впливом тих же факторів, які впливають на дохід.
 • Зменшення показника OIBDA обумовлене нарахуванням податкового резерву, удорожчанням комунальних тарифів, двократним збільшенням щомісячної плати за користування частотами, а також зростанням витрат на телевізійну рекламу і впливом курсової різниці.
 • Чистий прибуток оператора в третьому кварталі склав 762,8 млн. грн.

Ключові пропозиції 3 кварталу 2014:

 • Тариф «Смарт офіс».
 • Послуга «Смартфон оптом».
 • Тариф «Просто супер» з послугою «Смарт Мессенджер».
 • Послуга «Супер сім''я».
 • Акція «Місяць безкоштовного безлімітного інтернету від МТС Україна» для нових користувачів мобільного інтернету.

Фінансові та операційні підсумки групи МТС Україна за третій квартал 2014 року

Фінансові результати групи МТС Україна за третій квартал 2014 року

4 Листопада 2014 Повідомлення виникнення особливої інформації про емітента
open
29 Липня 2014 Повідомлення виникнення особливої інформації про емітента
open
3 Липня 2014 Повідомлення виникнення особливої інформації про емітента
open
25 Травня 2014 Повідомлення про проведення позачергових загальних зборів акціонерів
open
25 Квітня 2014 Повідомлення про проведення річних загальних зборів акціонерів
open
29 Січня 2014 Повідомлення виникнення особливої інформації про емітента
open
29 Січня 2014 Повідомлення виникнення особливої інформації про емітента
open
1 Листопада 2013 Повідомлення про проведення позачергових спільних загальних зборів акціонерів
open
25 Жовтня 2013 Повідомлення про проведення позачергових загальних зборів акціонерів
open
30 Липня 2013 Повідомлення виникнення особливої інформації про емітента
open
29 Липня 2013 Повідомлення про проведення позачергових спільних загальних зборів акціонерів
open
22 Липня 2013 Повідомлення виникнення особливої інформації про емітента
open
5 Липня 2013 Річна інформація емітента цінних паперів за 2013 рік
open
25 Квітня 2013 Повідомлення про проведення річних загальних зборів акціонерів
open
14 Лютого 2013 Повідомлення в пресу
open
1 Липня 2012 Річна інформація емітента цінних паперів за 2012 рік
open
10 Липня 2008 Узагальнена фінансова звітність за рік, що закінчився 31 грудня 2008 року
open
2 Січня 2008 Фінансові результати компанії за перший квартал 2008 року
open

ЗАТ «Український Мобільний Зв'язок» повідомляє про фінансові та операційні результати за перший квартал 2008 року.

Минулого року компанією МТС-Україна була закладена основа для забезпечення стабільного зростання в подальші періоди. Результати першого кварталу 2008 р. демонструють позитивну річну динаміку зростання (перший квартал 2008 до першого кварталу 2007 р.):

 • Виручка в порівнянні з 1 Q минулого року виросла на 17 % ($409 млн. проти $351 млн.), у той час як у 2007 р. аналогічний показник складав 11 %.
 • Чистий прибуток у порівнянні з 1 Q минулого року збільшився більш ніж на третину — на 36 % ($87 млн. проти $64 млн.).
 • ARPU в 1 Q 2008 виріс на 19,3 % у порівнянні з 1 Q 2007 унаслідок зростання MOU на 30 %.
 • Завдяки послідовній політиці МТС Україна, направленій на стимулювання споживання послуг стабільно збільшується показник MOU: у 1 Q 2008 в порівнянні з 1 Q 2007 зростання склало 30 % (175 хв проти 135 хв), в порівнянні з 4 Q 2007, зростання склало 7,4 % (175 хв проти 154 хв). На сьогоднішній день МТС-Україна має найвище значення MOU на ринку.
 • У 1 Q 2008 збереглися високі темпи споживання і зростання доходів від додаткових послуг: 17,4 % в порівнянні з 1 Q 2007 і 7,2 % в порівнянні з 4 Q 2007 (це пов''язано з активним використанням сервісів передачі даних, таких як, «Гіпер.NET», «ГіперАктив», «МТС Коннект», BlackBerry, контент послуг, таких як GOOD''OK, а також інформаційних послуг, наприклад, довідка «MTC Інформ»).

Звертаємо вашу увагу, що позитивна динаміка досягнута, не зважаючи на загальне уповільнення в першому кварталі 2008 р. зростання ринку по всіх операторах за рахунок високої пенетрації мобільного зв''язку, а також впливу традиційних сезонних чинників, характерних для ринку в цілому (зниження активності у вихідні та святкові дні нового року на фоні активних продажів новорічних пропозицій у кінці року).


Фінансові результати ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» за перший квартал 2008 року*.

*Текст російською мовою

Потрібна допомога? Відкрийте чат