loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Ольга Устинова

Генеральний директор

Вступила на посаду 1 січня 2016 року. До того займала керівні позиції в телекомунікаційних компаніях України, таких як Укртелеком, Астелит, N-Pay, GSM Ukraine, МТС. Протягом чотирьох років Ольга очолювала київське територіальне управління компанії.


Ольга Устинова закінчила з червоним дипломом Одеську національну академію зв'язку ім. О.С. Попова в 1995 році за спеціальністю «Інженер-економіст».

Ольга Устинова

Ольга Дейнега

Директор з корпоративного управління та контролю

Ольга Дейнега здобула юридичну освіту. Має досвід роботи в державному і приватному секторі економіки. Почала кар'єру в Департаменті річкового і морського транспорту Міністерства транспорту України, потім працювала в компаніях «Лукойл», «Астеліт» (life). У 2006 р. прийшла в компанію «МТС Україна», де працювала на посаді юрисконсульта, начальника відділу проектно-аналітичної роботи, потім начальника юридичного департаменту.


У квітні 2016 р. призначена Заступником Генерального директора «Vodafone Україна», регіон Центр. У травні 2018 р. зайняла пост Директора з корпоративного управління та контролю.

Ольга Дейнега

Надія Сіренко

Директор з управління персоналом

До компанії приєдналася в 2004 р. З 2007 року обіймала посаду начальника відділу винагород та управління виконанням. З 2011 р. працювала в корпоративному центрі компанії, де відповідала за розробку й реалізацію стратегії винагороди персоналу, розвиток і зміни організаційної структури, реалізацію проектів з інтеграції компаній.


Має дипломи та сертифікати в різних напрямках HR-галузі, зокрема диплом за напрямом управління людськими ресурсами School of HRM при KMBS, диплом Academy of Business E&Y.

Надія Сіренко

Євген Булах

Директор з продажу та абонентського обслуговування

Працює Vodafone з грудня 2016 року. З 2013 по 2015 рік Євген обіймав посаду віце-президента, директора департаменту розвитку бізнесу ПАТ «Альфа-Банк», також керував компанією з розвитку альтернативної енергетики в Україні. У портфоліо Євгена також успішне створення та запуск стартапів.


Євген з відзнакою закінчив Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу за спеціальністю «Економіка підприємства та правове забезпечення підприємницької діяльності».

Євген Булах

Андрій Отрощенко

Директор з маркетингу

З 2009 по 2017 роки він займав керівні посади в маркетингових підрозділах компаній AB INBEV Україна і Carlsberg Україна. Серед кейсів в його портфоліо: ефективне впровадження інновацій – за рахунок нововведень було отримано близько 25% доходу компанії, розробка маркетингових кампаній нового типу, реалізація масштабних всеукраїнських і регіональних комплексних маркетингових проектів.


Закінчив Донецький державний університет управління, де отримав ступінь магістра в галузі управління маркетингом.

Андрій Отрощенко

Євген Фрунза

Технічний директор

З 1984 по 2003 роки обіймав посади від механіка до начальника виробничо-технічного відділу у компанії Укртелеком. У 2003 році почав працювати в UMC інженером базових станцій, в 2005 році очолив центр експлуатації мережі в Чернівцях, а в 2011 році зайняв посаду заступника директора Західного територіального управління компанії з технічних питань. З 2012 по 2016 рік обіймав керівні посади в технічних підрозділах, займаючись розвитком 3G і 4G мереж. У травні 2016 року – очолив технічну дирекцію Vodafone Україна.


Євген закінчив Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Фізика».

Євген Фрунза

Наталія Шевченко

Фінансовий директор

У професійному багажі Наталії 12 років досвіду роботи на управлінських позиціях в телекомунікаційному бізнесі. Останні 8 років очолювала Департамент корпоративної звітності компанії. До приходу в компанію у 2008 році Наталія працювала на різних позиціях в області фінансів та аудиту, зокрема 4 роки – старшим аудитором компанії Ernst & Young.


Наталія закінчила Київський національний економічний університет, отримала диплом магістра за спеціальністю: "Фінанси".

Наталія Шевченко

Костянтин Жилін

Директор з інформаційних технологій

Костянтин Жилін закінчив Донецький державний технічний університет за спеціальністю «Комп'ютерні системи та мережі».


Його професійний досвід в IT сфері складає більше 20 років. Із них більше 12 років – кар'єра в компанії «Лайфселл», де Костянтин очолював різні напрямки і проекти: експлуатація рішень BSS, VAS, BI, IT інфраструктури, ITSM; управління та координація проектів і програм впровадження білінгових систем, інтерконекту, роумінгу, систем запобігання шахрайства та контролю доходів; розробка портфеля власних IT продуктів CRM, взаєморозрахунків з партнерами, BI.


Костянтин одружений, виховує сина та дочку.

Костянтин Жилін

Дмитро Пономаренко

Директор зі стратегії

Кар'єрний шлях розпочав у компанії в 1999 році і протягом 17 років займав посади від керівника B2B до директора територіального управління в Західному і Центральному регіонах, реалізовував комерційну і технічну стратегію регіонів. З 2016 був призначений СЕО однієї з компаній групи VEON в Лаосі, де ефективно впроваджував нову стратегію компанії. У 2018 повернувся в Україну на позицію директора зі стратегії Vodafone Україна.


У Дмитра є великий досвід управління і глибоке розуміння комерційної, фінансової, технічної та адміністративної функцій бізнесу. Має диплом МВА і ступінь магістра фінансів КНЕУ.


Дмитро Пономаренко
Графік прийому громадян керівництвом ПрАТ "ВФ Україна"
open
Посада
Дні прийому
Години прийому
Генеральний директорОстання п’ятниця місяця14:00-17:00
Директор з корпоративного управління і контролю1-а п’ятниця місяця14:00-17:00
Директор з продажу та абонентського обслуговування3-я п’ятниця місяця12:00-13:00
Директор зі стратегії3-я п’ятниця місяця12:00-13:00
Директор з маркетингу3-я середа місяця13:00-14:00
Технічний директорОстанній четвер місяця15:00-18:00
Фінансовий директорОстанній четвер місяця11:00-12:00
Директор з інформаційних технологій3-я середа місяця16:00-17:00
Директор з управління персоналомОстанній четвер місяця12:00-13:00
Директор із закупок та адміністративних питань2-й вівторок місяця08:00-11:00
Заступник Генерального директора, регіон Центр1-а п’ятниця місяця10:00-12:00
Заступник Генерального директора, регіон Північ1-й понеділок місяця16:00-17:00
Заступник Генерального директора, регіон Південь2-а середа місяця10:00-12:00
Заступник Генерального директора, регіон Захід1-а середа місяця10:00-12:00
Потрібна допомога? Відкрийте чат