loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Ольга Устинова

Генеральний директор

Вступила на посаду 1 січня 2016 року. До того займала керівні позиції в телекомунікаційних компаніях України, таких як Укртелеком, Астелит, N-Pay, GSM Ukraine, МТС. Протягом чотирьох років Ольга очолювала київське територіальне управління компанії.


Ольга Устинова закінчила з червоним дипломом Одеську національну академію зв'язку ім. О.С. Попова в 1995 році за спеціальністю «Інженер-економіст».

Ольга Устинова

Ольга Дейнега

Директор з корпоративного управління та контролю

Ольга Дейнега здобула юридичну освіту. Має досвід роботи в державному і приватному секторі економіки. Почала кар'єру в Департаменті річкового і морського транспорту Міністерства транспорту України, потім працювала в компаніях «Лукойл», «Астеліт» (life). У 2006 р. прийшла в компанію «МТС Україна», де працювала на посаді юрисконсульта, начальника відділу проектно-аналітичної роботи, потім начальника юридичного департаменту.


У квітні 2016 р. призначена Заступником Генерального директора «Vodafone Україна», регіон Центр. У травні 2018 р. зайняла пост Директора з корпоративного управління та контролю.

Ольга Дейнега

Надія Сіренко

Директор з управління персоналом

До компанії приєдналася в 2004 р. З 2007 року обіймала посаду начальника відділу винагород та управління виконанням. З 2011 р. працювала в корпоративному центрі компанії, де відповідала за розробку й реалізацію стратегії винагороди персоналу, розвиток і зміни організаційної структури, реалізацію проектів з інтеграції компаній.


Має дипломи та сертифікати в різних напрямках HR-галузі, зокрема диплом за напрямом управління людськими ресурсами School of HRM при KMBS, диплом Academy of Business E&Y.

Надія Сіренко

Євген Булах

Директор з продажу та абонентського обслуговування

Працює Vodafone з грудня 2016 року. З 2013 по 2015 рік Євген обіймав посаду віце-президента, директора департаменту розвитку бізнесу ПАТ «Альфа-Банк», також керував компанією з розвитку альтернативної енергетики в Україні. У портфоліо Євгена також успішне створення та запуск стартапів.


Євген з відзнакою закінчив Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу за спеціальністю «Економіка підприємства та правове забезпечення підприємницької діяльності».

Євген Булах

Андрій Отрощенко

Директор з маркетингу

З 2009 по 2017 роки він займав керівні посади в маркетингових підрозділах компаній AB INBEV Україна і Carlsberg Україна. Серед кейсів в його портфоліо: ефективне впровадження інновацій – за рахунок нововведень було отримано близько 25% доходу компанії, розробка маркетингових кампаній нового типу, реалізація масштабних всеукраїнських і регіональних комплексних маркетингових проектів.


Закінчив Донецький державний університет управління, де отримав ступінь магістра в галузі управління маркетингом.

Андрій Отрощенко

Євген Фрунза

Технічний директор

З 1984 по 2003 роки обіймав посади від механіка до начальника виробничо-технічного відділу у компанії Укртелеком. У 2003 році почав працювати в UMC інженером базових станцій, в 2005 році очолив центр експлуатації мережі в Чернівцях, а в 2011 році зайняв посаду заступника директора Західного територіального управління компанії з технічних питань. З 2012 по 2016 рік обіймав керівні посади в технічних підрозділах, займаючись розвитком 3G і 4G мереж. У травні 2016 року – очолив технічну дирекцію Vodafone Україна.


Євген закінчив Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Фізика».

Євген Фрунза

Наталія Шевченко

Фінансовий директор

У професійному багажі Наталії 12 років досвіду роботи на управлінських позиціях в телекомунікаційному бізнесі. Останні 8 років очолювала Департамент корпоративної звітності компанії. До приходу в компанію у 2008 році Наталія працювала на різних позиціях в області фінансів та аудиту, зокрема 4 роки – старшим аудитором компанії Ernst & Young.


Наталія закінчила Київський національний економічний університет, отримала диплом магістра за спеціальністю: "Фінанси".

Наталія Шевченко

Костянтин Жилін

Директор з інформаційних технологій

Костянтин Жилін закінчив Донецький державний технічний університет за спеціальністю «Комп'ютерні системи та мережі».


Його професійний досвід в IT сфері складає більше 20 років. Із них більше 12 років – кар'єра в компанії «Лайфселл», де Костянтин очолював різні напрямки і проекти: експлуатація рішень BSS, VAS, BI, IT інфраструктури, ITSM; управління та координація проектів і програм впровадження білінгових систем, інтерконекту, роумінгу, систем запобігання шахрайства та контролю доходів; розробка портфеля власних IT продуктів CRM, взаєморозрахунків з партнерами, BI.


Костянтин одружений, виховує сина та дочку.

Костянтин Жилін

Дмитро Пономаренко

Директор зі стратегії

Кар'єрний шлях розпочав у компанії в 1999 році і протягом 17 років займав посади від керівника B2B до директора територіального управління в Західному і Центральному регіонах, реалізовував комерційну і технічну стратегію регіонів. З 2016 був призначений СЕО однієї з компаній групи VEON в Лаосі, де ефективно впроваджував нову стратегію компанії. У 2018 повернувся в Україну на позицію директора зі стратегії Vodafone Україна.


У Дмитра є великий досвід управління і глибоке розуміння комерційної, фінансової, технічної та адміністративної функцій бізнесу. Має диплом МВА і ступінь магістра фінансів КНЕУ.


Дмитро Пономаренко

Гошгар Гасанов

Директор із закупівель та логістики

Гошгар 24 роки працює в управлінні системами постачання, має досвід ведення закупівель у сфері  IT, телекому, права, фінансів, HR, нерухомості, податків та аудиту, консалтингу, соціальних інвестицій та інших сферах.


Гошгар Гасанов працював в Азербайджані, Грузії, Туреччині, Дубаї, Англії, Угорщині. Був співробітником транснаціональних компаній.

У грудні 2020 року обійняв посаду Директора із закупівель та логістики у Vodafone Україна.


За освітою магістр міжнародного права та міжнародних відносин Бакинського державного університету; має ступінь МВА в управлінні системою закупівель та постачання від Державного університету штату Арізона, школи бізнесу У.П. Кері.

Гошгар Гасанов
Графік прийому громадян керівництвом ПрАТ «ВФ Україна»
open
Посада
Дні прийому
Години прийому
Генеральний директорОстання п’ятниця місяця14:00-17:00
Директор з корпоративного управління і контролю1-а п’ятниця місяця14:00-17:00
Директор з продажу та абонентського обслуговування3-я п’ятниця місяця12:00-13:00
Директор зі стратегії3-я п’ятниця місяця12:00-13:00
Директор з маркетингу3-я середа місяця13:00-14:00
Технічний директорОстанній четвер місяця15:00-18:00
Фінансовий директорОстанній четвер місяця11:00-12:00
Директор з інформаційних технологій3-я середа місяця16:00-17:00
Директор з управління персоналомОстанній четвер місяця12:00-13:00
Директор із закупок та адміністративних питань2-й вівторок місяця08:00-11:00
Заступник Генерального директора, регіон Центр1-а п’ятниця місяця10:00-12:00
Заступник Генерального директора, регіон Північ1-й понеділок місяця16:00-17:00
Заступник Генерального директора, регіон Південь2-а середа місяця10:00-12:00
Заступник Генерального директора, регіон Захід1-а середа місяця10:00-12:00
Потрібна допомога? Відкрийте чат