Please enter your contact details, we will call you

Your request has been sent successfully

Your contact details

Name:
Phone:

Need help?

We have collected for you the answers to all relevant questions in the "Support" section.

Go to the "Support" section

Please select the form of service and provide the necessary data needed to identify and expedite the resolution of the issue

Your request has been sent successfully

Need help?

We have collected for you the answers to all relevant questions in the "Support" section.

Go to the "Support" section

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Your request has been sent successfully

Need help?

We have collected for you the answers to all relevant questions in the "Support" section.

Go to the "Support" section
З Києва на травневі: ТОП-5 цікавих місць неподалік столиці

From Kyiv to May: TOP-5 interesting places near the capital

Напередодні святкових вихідних Vodafone підготував добірку цікавих локацій для подорожей неподалік Києва на основі уподобань користувачів власного туристичного проєкту Find&Follow. Village Routes.

До топ-5 увійшли такі місця:

  • Село Витачів – одне з найстаріших поселень України, де відкривається видовищна панорама Дніпра. Це ідеальне місце для спокійного відпочинку та яскравих фотосесій.
  • Богуславська гранітна яма – мальовниче місце на річці Рось, де скелі з червоного та сірого граніту 10-12 метрів у висоту формують каньйон довжиною 1,5 км. Вчені припускають, що вік скель сягає 2 мільярдів років. Багато хто їде сюди в пошуках спокою та позитивного настрою, як в «місце сили».
  • Бананова ферма у селі Рожни, де понад 15 років вирощують банани, інжир, гуаву, фейхоа, лимони, кавові дерева тощо. Всього – понад 50 сортів тропічних рослин. Записатися на екскурсію можна як групою, так і індивідуально.
  • Парк «Острів сакури» знаходиться у смт Володарка неподалік Білої церкви. Парк розташований на штучному острові посеред річки Рось. Тут висаджено близько 3,5 тисячі рослин, територія доглянута та спроектована для комфорту туристів. Зараз, в час цвітіння сакури, – один з найкращих періодів для відвідування парку.
  • Змієві вали біля сіл Круглик та Ходосівка. Це дерево-земляні укріплення, які простягаються на 1000 метрів з заходу на схід, та утворюють надзвичайно мальовничий ландшафт.

На сайті проєкту Find&Follow у розділі Village Routes є докладна інформація про кожну з локацій, цікаві маршрути з ними на 1-2 дні, а також усі необхідні контакти, додаткові варіанти проведення часу, поради щодо харчування та проживання.

Напрямок Village Routes було створено для підтримки розвитку сільського туризму, місцевих громад та малого бізнесу, а також створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Окрім того, сільські туристичні маршрути є малолюдними та безпечними в умовах поширення COVID-19.

Перелік маршрутів постійно доповнюється новими напрямками, а покриття мережі 4G (LTE 900 МГц) від Vodafone у сільській місцевості дає можливість знаходитись онлайн під час подорожей.

Про Find&Follow

У 2015 році Vodafone запустив соціальний проєкт Find&Follow. City Routes з метою створення цифрової інфраструктури для розвитку туризму в Україні. City Routes – це інноваційні пішохідні туристичні маршрути в містах України. Маршрути візуалізуються за допомогою кам'яних табличок з QR-кодами та кумедними персонажами. Таблички з QR-кодами розміщені біля культурних та історичних пам'яток, кам'яні стрілочки вказують шлях до наступної локації, таким чином складаючи цілісний унікальний маршрут. Туристичні стежки наразі є у семи містах України: Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Ужгороді, Черкасах та Херсоні.

У липні 2020 року, в рамках туристичного проєкту Find & Follow, Vodafone презентував новий напрямок для подорожей – Village Routes. Маршрути Village Routes розраховані на 1-3 дні, їх також можна об’єднувати у довші тури. Туристу пропонуються різноманітні опції – пішохідні маршрути, відвідування музеїв, історичних пам’яток, дегустацій, мальовничих локацій тощо. Пропозиції будуть цікавими як для тих, хто лише починає досліджувати Україну, так і для просунутих туристів.

Наразі сільські туристичні маршрути розроблено для Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Житомирської, Чернівецької, Хмельницької, Київської, Вінницької, Чернігівської, Херсонської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Миколаївської, Кіровоградської областей та Чорнобильської зони відчуження.

Усі користувачі туристичного сайту Find&Follow від Vodafone можуть забронювати номер у будь-кому готелі мережі Reikarz зі знижкою 10%. Для цього потрібно скористатись промо-кодом «FindandFollow».