Please enter your contact details, we will call you

Your request has been sent successfully

Your contact details

Name:
Phone:

Need help?

We have collected for you the answers to all relevant questions in the "Support" section.

Go to the "Support" section

Please select the form of service and provide the necessary data needed to identify and expedite the resolution of the issue

Your request has been sent successfully

Need help?

We have collected for you the answers to all relevant questions in the "Support" section.

Go to the "Support" section

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Your request has been sent successfully

Need help?

We have collected for you the answers to all relevant questions in the "Support" section.

Go to the "Support" section
Vodafone – Find&Follow. Village Routes визначив ТОП-5 цікавих місць для подорожей Одещиною

Vodafone - Find & Follow. Village Routes has identified the TOP-5 interesting places to travel in the Odessa region

У період літніх відпусток туристичний проєкт Vodafone Find&Follow продовжує знайомити із туристичними родзинками областей України.

Напрямок для подорожей – Village Routes від Vodafone – це онлайн-маршрути сільською місцевістю, яка не є надто популярною серед туристів, тому безпечною з токи зору поширення COVID-19. У 2020 році Vodafone розпочав широкомасштабне розгортання мережі 4G (LTE 900 МГц) у сільській місцевості, що дало можливість популяризувати тут діджитал-туризм і таким чином підтримати розвиток місцевих громад та малого бізнесу.

З початком справжнього теплого літа багато хто задумався про відпочинок біля моря, тому серію добірок цікавих маловідомих та загалом малолюдних локацій на півдні України, відповідно до уподобань користувачів ресурсу Find&Follow, продовжує Одещина.

  • Санжійка – одне з наймальовничіших та відносно найменш заповнених туристами приморських сіл на Одещині. Санжійку називають «українським баунті» за приємні оку пляжі з чистою водою. Одним з цікавих місць у селі є Санжійський маяк, який ще називають «маяком що тікає», оскільки води Чорного моря постійно підмивають берег і маяк доводиться переносити.
  • Роксоланівські кручі знаходяться за 50 кілометрів від Одеси і вражають незвичайними краєвидами. Тут, до речі, відбувалися зйомки кліпу «Скрябіна» – Місця щасливих людей.
  • Аккерманська фортеця омивається Дністровським лиманом та є однією з наймасштабніших середньовічних пам’яток в Україні. Фортеця гарно зберіглася до нашого часу. Споруда займає територію у 9 гектарів та має 24 башти. В Аккерманській фортеці проводять оглядові та тематичні екскурсії.
  • Палац-садиба Курісів – один з перших в Україні прикладів архітектури романтизму ХIX століття, характерного для палацових споруд арабської Іспанії. В декорі садиби використані елементи готики, мавританського і ренесансного стилів. За радянських часів приміщенням палацу було завдано великої шкоди, а у 1990 році тут сталася руйнівна пожежа. Тому на території періодично ведуться відновлювальні роботи. Тим не менше, залишки палацу досі вражають своєю величчю. Тут також зберігся парк в англійському стилі з каналами і ставком.
  • Ферма «Устриці Скіфії» - гастрономічний вибір користувачів проєкту Find&Follow. Устриці вирощують у найчистішій акваторії Чорного моря – Тигульському лимані на кордоні Одеської та Миколаївської областей. Ферму було відкрито у 2014 році. Тут можна продегустувати найсвіжіші в Україні устриці, замовити екскурсію, покупатися та відпочити або й залишитись переночувати у наметі.

Наразі на сайті проєкту Find&Follow є 3 маршрути у Одеській області. Окрім опису цікавих місць, на сторінках ресурсу є контакти для замовлення екскурсій, поради щодо місць, де можна зупинитися чи поїсти.

Тож Одещина – це ще одна місцевість в Україні, де можна цікаво та якісно подорожувати, відкриваючи для себе архітектурні та природні перлини, малолюдні мальовничі пляжі та гастрономічні несподіванки. Окрім того, Одеська область – це земля виноградників, тому місцеві виноробні також увійшли до переліку локацій туристичних маршрутів на findandfollow.com.ua.

Про Find&Follow

У 2015 році Vodafone запустив соціальний проєкт Find&Follow. City Routes з метою створення цифрової інфраструктури для розвитку туризму в Україні. City Routes – це інноваційні пішохідні туристичні маршрути в містах України. Маршрути візуалізуються за допомогою кам'яних табличок з QR-кодами та кумедними персонажами. Таблички з QR-кодами розміщені біля культурних та історичних пам'яток, кам'яні стрілочки вказують шлях до наступної локації, таким чином складаючи цілісний унікальний маршрут. Туристичні стежки наразі є у семи містах України: Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Ужгороді, Черкасах та Херсоні.

У липні 2020 року, в рамках туристичного проєкту Find & Follow, Vodafone презентував новий напрямок для подорожей – Village Routes. Маршрути Village Routes розраховані на 1-3 дні, їх також можна об’єднувати у довші тури. Туристу пропонуються різноманітні опції – пішохідні маршрути, відвідування музеїв, історичних пам’яток, дегустацій, мальовничих локацій тощо. Пропозиції будуть цікавими як для тих, хто лише починає досліджувати Україну, так і для просунутих туристів.

Наразі сільські туристичні маршрути розроблено для Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Житомирської, Чернівецької, Хмельницької, Київської, Вінницької, Чернігівської, Херсонської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Миколаївської, Кіровоградської областей та Чорнобильської зони відчуження.

Усі користувачі туристичного сайту Find&Follow від Vodafone можуть забронювати номер у будь-кому готелі мережі Reikarz зі знижкою 10%. Для цього потрібно скористатись промо-кодом «FindandFollow».