loading

Please enter your contact details, we will call you

Your request has been sent successfully

Your contact details

Name:
Phone:

Need help?

We have collected for you the answers to all relevant questions in the "Support" section.

Go to the "Support" section

Vodafone забезпечить безкоштовний зв’язок для евакуйованих з Китаю українців

Vodafone забезпечить безкоштовний зв’язок для евакуйованих з Китаю українців

Vodafone забезпечить безкоштовний доступ до інтернету для евакуйованих з Китаю українців. Інженери компанії оперативно розгортають інфраструктуру, необхідну для забезпечення зв'язку в медичному центрі «Нові Санжари».

«Вперше в Україні ми використовуємо рішення WTTx. Це нове рішення для забезпечення доступу до мобільного інтернету, яке ми зараз тестуємо на нашій мережі. За своїми характеристиками воно повністю замінює фіксований інтернет, забезпечуючи таку ж високу швидкість передачі даних. – розповів Сергій Скрипніков, заступник генерального директора Vodafone Україна, кластер Схід. – Наші інженери встановлюють необхідне обладнання, що дозволить евакуйованим і лікарям користуватися безкоштовним швидкісним інтернетом для зв'язку з рідними і близькими. Це обладнання для посилення сигналу, а також роутери для прийому і передачі сигналу на мобільні пристрої».

Роботи проводяться в стислі терміни – в звичайному режимі така робота займає кілька днів, цього разу, враховуючи терміновість і важливість завдання, інженери Vodafone планують розгорнути мережу і забезпечити доступ до швидкісного інтернету в Нових Санжарах протягом доби.

«Організація надійного покриття в районі медичного центру зараз дуже важлива. Ми розуміємо, як важливо людям, яких ми прийняли, залишатися на зв'язку зі своїми близькими. Тому ми оперативно погодили необхідні спільні дії, щоб створити інфраструктуру зв'язку для евакуйованих українців і медичного персоналу», – зазначив голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синегубов.

Стійка пропускна здатність 4G-мережі Vodafone дозволить забезпечити надійне високошвидкісне з'єднання. Таким чином, мережа дозволить також проводити прямі трансляції. Характеристики мережі гарантують швидкість під час прямого включення не нижче необхідного мінімуму в 6 Мбіт/с, чого з запасом вистачає для передачі відео в гарантовано високій якості, без перешкод і з мінімальною затримкою сигналу не більше 15 мс.