loading

Please enter your contact details, we will call you

Your request has been sent successfully

Your contact details

Name:
Phone:

Need help?

We have collected for you the answers to all relevant questions in the "Support" section.

Go to the "Support" section

Please select the form of service and provide the necessary data needed to identify and expedite the resolution of the issue

Your request has been sent successfully

Need help?

We have collected for you the answers to all relevant questions in the "Support" section.

Go to the "Support" section

Попередження про використання файлів cookie

При відвідуванні Вами сторінок нашого сайту наші сервери здійснюють відправку файлів cookie. 

Файли сookie – це невеликі фрагменти даних, за допомогою яких ми можемо відрізняти нових і старих користувачів сайту і визначати, як відбувається використання сайту.

Ми використовуємо зібрані дані для того, щоб зробити навігацію сайту легшою і ефективнішою, а також підвищити продуктивність сайту і спростити його роботу. Зібрані дані - це статистичні дані про дії та моделі прегляду наших користувачів, які не ідентифікують жодної особи.

Файли сookie зберігаються протягом обмеженого терміну на жорсткому диску Вашого компьютера.

Файли сookie дозволяють Вам повною мірою скористатися деякими з кращих функцій нашого сайту, тому ми радимо Вам не блокувати їх.

Наші файли сookie не містять персонально ідентфікованої інформації.

Ми не співвідносимо інформацію, яка зберігається в файлах сookie з іншими персональними даними конкретного відвідувача.

Наш сайт не використовує файли сookie для отримання приватної інформації з Вашого компьютера, яка не була спочатку надіслана в якості файлів сookie.

У Вас є можливість налаштувати компьютер таким чином, щоб він приймав всі файли сookie, щоб він повідомляв про використання файлів сookie або щоб він ніколи не приймав файли сookie.

Якщо ви хочете заборонити завантаження файлів сookie або вжити інших заходів щодо контролю використання файлів сookie на своєму компьютері, відкрийте довідкову систему свого браузера і дізнайтеся, яким чином можна заблокувати файли сookie або отримувати попередження при кожному збереженні файлів сookie.

Але, якщо Ви відмовитеся від збереження всіх файлів сookie, Ви не зможете скористатися деякими послугами сайту, які вимагають реєстрації.

Need help? Open chat