loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone запустив 3G у Черкасах. Черкащани отримали по 12 гігабайт швидкісного інтернету

В рамках підготовки до запуску 3G мережі, всім своїм чинним абонентам передплачених тарифів у Черкасах Vodafone надав 12 гігабайт швидкісного інтернету без доплат і підключень. Гігабайти без щоденних обмежень швидкості й додаткових платежів доступні автоматично незалежно від тарифного плану протягом чотирьох місяців – з березня до червня – по 3 гігабайти на місяць.

Оператор модернізував власну мережу, встановивши в місті устаткування з підтримкою 3G від провідних закордонних виробників. У новій мережі клієнти Vodafone в Черкасах можуть користуватися поліпшеною якістю передачі даних та голосу. Vodafone Україна обслуговує у 3G не тільки інтернет-трафік, але й дзвінки, оскільки використовує для надання 3G послуг всі три несучі частоти.

Для того, щоб забезпечити максимальну якість і покриття 3G, компанія розміщує на своїй мережі обладнання не тільки на наявних базових станціях, а й встановлює додаткові базові станції. У ретельно спланованій 3G мережі Vodafone Україна показник успішності з'єднань при передачі даних становить 99,77% і перевищує навіть прийняті в групі Vodafone стандарти якості. Також у мережі нового покоління клієнти зможуть користуватися новими, не доступними раніше послугами, такими як мобільне телебачення, сервіс потокової музики й електронна бібліотека.