loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone Україна забезпечив 3G покриття у Запоріжжі

Vodafone Україна забезпечив покриття у Запоріжжі. Тепер жителі всіх районів міста можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом в мережі Vodafone.

Для забезпечення покриття в Запоріжжі оператор застосував поетапний підхід. Такий підхід застосовується в мегаполісах і допомагає не тільки зробити плавний перехід з однієї технології на іншу, але й найбільш ефективно провести тонке налаштування мережі в перші дні її роботи з мінімальними незручностями для абонентів. Поділ Запоріжжя на сектори та поступове включення 3G з максимальною готовністю базових станцій дозволило компанії відразу ж надавати клієнтам якісний сервіс за європейськими стандартами.

З нагоди запуску 3G у Запоріжжі Vodafone надав усім запорізьким клієнтам Vodafone 12 гігабайт швидкісного інтернету без доплат і підключень. Оператор нарахував гігабайти усім жителям міста, які користуються передплаченим зв'язком Vodafone. Гігабайти без щоденних обмежень швидкості та додаткових платежів будуть доступні автоматично незалежно від тарифного плану протягом чотирьох місяців – по 3 гігабайти на місяць.

Vodafone активно розширює власну мережу – до кінця року швидкісний мобільний інтернет буде доступний для більш ніж 54% жителів України. Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті Vodafone.ua.