loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone у 1 кварталі 2018 року збільшив інвестиції, дохід і операційну ефективність

Vodafone у 1 кварталі 2018 року збільшив інвестиції, дохід і операційну ефективність

Дохід компанії в 1 кварталі 2018 року збільшився у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склав 2,9 млрд грн. Абонентські доходи в перші три місяці року збільшилися в основному за рахунок органічного зростання доходів від передачі даних. У цей період Vodafone в 1,5 рази збільшив доходи від передачі даних, що пов'язано з ростом кількості data-користувачів, переходом абонентів на Voice & Data і Unlim 3G Vodafone тарифи, а також зростанням обсягу споживання data-послуг.

Чистий прибуток компанії в 1 кварталі 2018 року склав 367 млн грн, що нижче за аналогічний показник минулого року на 163 млн грн – основними причинами зменшення цього показника стали збільшення витрат на амортизацію і знецінення довгострокових активів на сході України через обмежені можливості надання послуг зв'язку в регіоні.

Vodafone досяг значного зростання операційної ефективності: показник OIBDA збільшився на 17,6% в річному численні та склав 1,5 млрд грн. Маржа OIBDA досягла показника в 52,8%, збільшившись на 7 пп у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Абонентська база компанії за результатами 1 кварталу 2018 року становить 20,7 млн клієнтів. При цьому спостерігається зростання кількості data-користувачів – за рік цифрових клієнтів Vodafone стало більше на 1,2 мільйона.

На початку року Vodafone значно збільшив інвестиції в інфраструктуру – в першому кварталі 2018 року інвестиції склали 1,2 млрд грн, включаючи вартість оплачених 4G ліцензій, вкладення у розвиток мереж 3G і 4G.

На сьогоднішній день скористатися швидкісним мобільним інтернетом 4G вже можна в 25 містах України, інтернетом четвертого покоління скористалися понад 1 мільйон клієнтів Vodafone Україна. 3G покриття Vodafone доступне для більше 80% жителів України в більш ніж 10 тисячах населених пунктів країни.