loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

3G для дачників. Vodafone розширив покриття в Київській області

Тепер ідеальні газони, квітучі клумби та власноруч вирощені фрукти зможуть побачити всі друзі в Instagram, а не тільки сусіди-дачники – 3G мережа запущена в улюблених місцях дачного відпочинку киян, в с. Рожни, що на березі р. Десна, та в смт Немішаєве Бородянського району.

На мапі 3G покриття також з’явився районний центр Згурівка, в який варто вирушити на прогулянку дендропарком, закладений ще в XIX сторіччі. Згурівка розташована в 100 км від Києва, отже чудово підійде для подорожі вихідного дня. Швидкісний мобільний інтернет допоможе швидко зорієнтуватись на місцевості, знайти потрібну інформацію на пошукових сайтах і завантажити фото- та відео репортаж про подорож в соціальні мережі. До 3G мережі також приєдналось с. Гаврилівка Вишгородського району.

Понад 100 населених пунктів Київської області сьогодні вже покриті 3G мережею оператора. Vodafone продовжує розширювати покриття – в рамках другого етапу розвитку мережі швидкісний мобільний інтернет стає доступним для жителів районних центрів та невеликих населених пунктів. 

Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті  за посиланням