loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone готує 3G мережу ще для 1 000 000 українців

Vodafone готує до запуску власну 3G мережу в Рівному, Хмельницькому, Вінниці та Тернополі, сумарне населення яких складає більше мільйона чоловік. Оператор приступив до фінального налагодження і технічного тестування мережі, щоб вже наступного тижня швидкісний мобільний інтернет став доступний абонентам Vodafone і «МТС Україна» відразу в чотирьох містах:
23 грудня – Рівне
24 грудня – Хмельницький
25 грудня – Вінниця та Тернопіль

Компанія прагне забезпечити максимально якісне покриття 3G мережі, тому встановлює обладнання не тільки на наявні базові станції, але й будує додаткові базові станції. Під час доналаштування мережі можливі тимчасові складнощі з доступом до послуг мобільного зв'язку.

3G інтернет дозволяє миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати онлайн-відео (YouTube, онлайн-кінотеатри), слухати інтернет-радіо й онлайн-музику, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації (Dropbox, Google Drive, iCloud Drive), швидко завантажувати відео в соцмережі з телефону і багато іншого.

Нагадаємо, що оператор також запустив власну 3G мережу в Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Мукачеві, Буковелі, Чернівцях, Одесі, Херсоні, Луцьку, Чернігові, Миколаєві, Сумах, Полтаві, Кропивницькому, Дніпрі та поетапно запускає 3G в Києві та передмісті.

Детальна інформація про 3G покриття.