loading

Vodafone запустив 3G у Прилуках

Vodafone перейшов до наступного етапу розвитку 3G мережі, який передбачає розширення 3G покриття на території районних центрів і селищ. Зокрема, сьогодні 3G мережу від Vodafone Україна з'явилася у м. Прилуки Чернігівської області, а також в навколишніх селах: Тополя, Сухоярівка і Пирогівці Прилуцького району.

На даний момент абонентам Vodafone Україна доступна 3G мережа, яка охоплює найбільшу кількість обласних центрів в країні. У рамках другого етапу розвитку мережі оператор значно збільшить масштаби 3G покриття і до кінця літа запустить швидкісний інтернет у багатьох районних центрах і невеликих населених пунктах. Це буде незабутнє літо, оскільки тепер не тільки мешканці великих міст, а й невеликих населених пунктів зможуть нарешті відірватися від оптоволоконних дротів, вийти за межі Wi-Fi мереж і насолоджуватися онлайн музикою і відео в смартфоні, гуляючи в парку або загоряючи на пляжі.

Швидкісний 3G інтернет від Vodafone Україна дозволяє переглядати й завантажувати відео зі смартфона, слухати улюблену музику онлайн, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації. 3G абонентам Vodafone Україна також доступна інноваційна послуга Vodafone TV, яка дозволяє в режимі реального часу дивитися телеканали, включаючи футбольні канали, і фільми в HD без урахування трафіку.

Будь ласка, ознайомтеся з детальною інформацією про 3G покриття, тарифи й послугу Vodafone TV.