loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone запустив власну 3G мережу в Луцьку

Мешканці та гості центру Волині вже можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом – 30 листопада Vodafone запустив свою 3G мережу в Луцьку.

Для того щоб забезпечити максимально якісне покриття 3G мережі, компанія встановила обладнання не тільки на наявні базові станції, але і побудувала додаткові базові станції, що дозволяє забезпечити «килимове» покриття міста.

Завдяки послузі швидкісного мобільного доступу до інтернету користувачі зможуть миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації, слухати в дорозі улюблену радіостанцію через інтернет, швидко завантажувати відео просто з телефону в соціальні мережі або слухати або аудіотреки з соціальних мереж і багато іншого.

Швидкісний інтернет віднині доступний у Луцьку абонентам Vodafone та «МТС Україна». Для того щоб позначка «3G» (H+) з’явилась на екрані телефону, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефону слід вибрати режим мережі «3G» або автоматичний режим GSM/WCDMA. Також в абонентів має бути активована послуга мобільного інтернету

Нагадаємо, що оператор запустив власну 3G мережу в Ужгороді, Мукачеві, Чернівцях, Одесі та почав поетапний запуск мережі в Києві. Також напередодні відкриття лижного сезону Vodafone запустив 3G мережу у Буковелі, найпопулярнішому гірськолижному курорті України. Всього на сьогодні швидкісний мобільний доступний в більш ніж 80 населених пунктах.

Детальна інформація про 3G покриття.