loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Півмільйона мешканців західних областей отримали доступ до 3G у червні

Vodafone Україна підключив до 3G ще 38 населених пунктів на заході України. У першій половині червня 3G мережа Vodafone почала працювати в містах Львівської області: Червоноград, Борислав, Жовква, Буськ, Сколе, а також у селах Раковець, Деревач, Суходоли, Верхнє Синьовидне та Пісочна. Також раніше 3G покриття було запущено у Львівській області в містах Трускавець, Стебник, Сокаль, Новояворівськ, Рава-Руська та в населених пунктах Липники, Хренів, Угерсько.

3G покриття Vodafone з'явилося в містах Коломия, Снятин, Богородчани, селах Рошнів і Старі Кривотули Івано-Франківської області. Користуватися якісним 3G від Vodafone тепер можуть мешканці міст Тячів, Хуст і сіл Ракошино, Велика Добронь, Глибоке, Тийглаш в Закарпатській області.

У червні доступ до швидкісного мобільного інтернету отримали жителі Ковеля, Володимир-Волинського, а також населених пунктів Іваничі, Лаврів, Гірка Полонка і Маяки, розташованих у Волинській області. Розширено покриття у Хмельницькій області. 3G інтернет і голосовий зв'язок поліпшеної якості стали доступні жителям міста Красилів, смт Летичів і села Маків Хмельницької області.

Загалом понад 530 тисяч жителів західних областей України отримали в червні році доступ до якісної 3G зв'язку Vodafone Україна.

Vodafone активно інвестує у розвиток телеком інфраструктури України. Інвестиції Vodafone Україна за період 1 квартал 2015 року - 1 квартал 2017 року досягли 10,8 млрд грн і залишаються рекордними для ринку України. Основні обсяги інвестицій компанії спрямовані на розвиток мережі. За результатами 1 кварталу 2017 року оператор встановив вдвічі більше базових станцій в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

Детальна інформація про 3G покритті доступна на сайті Vodafone.ua

3g-on-west