loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone Україна у 3 кварталі 2018 року поліпшив фінансові показники та запустив низку інноваційних сервісів

Vodafone поліпшив основні фінансові показники за результатами третього кварталу 2018 року. Дохід компанії у 3 кварталі 2018 року збільшився, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 12,6% і склав 3,3 млрд грн. Чистий прибуток компанії в 3 кварталі 2018 року склав 393 млн грн, скорочення щодо попереднього періоду пояснюється збільшенням витрат на амортизацію внаслідок активного розгортання мереж 3G та 4G.

Vodafone досяг значного зростання операційної ефективності: показник OIBDA збільшився на 49,4% в річному численні й склав 1,8 млрд грн. Маржа OIBDA склала 54,9%, збільшившись на 13,5 п.п. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Компанія поліпшила результати за рахунок зростання кількості data-користувачів і дворазового зростання споживання послуг передачі даних, що обумовлено активним розширенням покриття мереж 3G та 4G. Зростання дата користування відзначається серед бізнес клієнтів компанії, частка heavy users – абонентів, які використовують понад 6 Гб в місяць, зросла на 62%.

Кількість 4G користувачів за квартал зросла на 75,3%. На сьогоднішній день 4G мережею Vodafone Україна скористалося близько 3 мільйонів клієнтів. Абонентська база Vodafone залишається стабільною. Незначне зменшення кількості клієнтів – до 19,9 млн. – обумовлено недоступністю послуг зв'язку на деяких територіях країни.

4G мережа Vodafone доступна у всіх областях країни, на кінець третього кварталу мережа четвертого покоління доступна для 40% населення країни.

Vodafone інвестував у 3 кварталі 2018 року рекордну на ринку суму в розвиток мережевої інфраструктури – понад 1 млрд грн. З моменту початку будівництва мереж швидкісного мобільного інтернету загальний розмір інвестицій склав 20 млрд грн. Рекордні на ринку інвестиції покликані забезпечити технологічне лідерство Vodafone і гарантувати клієнтам компанії не тільки безперебійну роботу мобільного зв'язку та data-послуг, але й надійну платформу для запуску нових технологічних послуг на базі 4G: технології та рішення на базі IoT, технології та рішення для SmartCity, аналітику великих даних, роботу хмарних сервісів, інноваційних послуг на базі технології Mobile ID, а також фінтех сервісів.

Так, в серпні цього року Vodafone першим в Україні запустив сервіс електронного цифрового підпису на базі технології Mobile ID. У третьому кварталі Vodafone Україна та Харківська міська рада запустили загальнонаціональний проект Vodafone Smart City, який передбачає впровадження «розумних» технологій від Vodafone, розроблених у глобальних R&D-центрах оператора, що успішно застосовуються в європейських містах, у систему муніципального управління та соціальні сфери суспільного життя. Рішення будуть реалізовані на базі європейської IoT-платформи Vodafone за прикладом Лондона, Амстердама, Мюнхена і Лісабона.