Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

4 проекти Vodafone увійшли до short list премії для HR-професіоналів – HR Pro Awards 2021

Чотри з дев’яти HR-проектів групи Vodafone, які були подані для участі у премії HR Pro Awards 2021, стали суперфіналістами. Серед них проекти:

  • Recruitment EcoSystem у категорії проектів, присвячених підбору персоналу. Проект демонструє новий для сфери рекрутингу підхід precision recruitment, в основі якого лежать технології Big Data та Real Time Marketing, а також застосування максимально широкого спектру сучасних цифрових інструментів для якісного та швидкого підбору персоналу. Застосування на етапі пошуку кандидатів власних розробок Vodafone у моделюванні Data Science за допомогою математичних моделей, що враховують сотні параметрів, та використання тригерних механізмів комунікації на базі системи Real Time Marketing дозволили збільшити показник ефективності рекрутингу з 89% у 2019 році, до 94% у 2021 році.
  • Wellbeing: MentalHealth&Mindfulness у категорії: «Добробут та Здоров'я». Проект спрямований на популяризацію філософії Wellbeing, яка в умовах нестабільності та пандемії допомагає співробітникам компанії підтримувати фізичне та ментальне здоров'я, знайомить з основами психологічної грамотності. Все це допомагає у створенні такого середовища, яке дозволяє співробітникам розвиватися та повністю реалізувати свій потенціал. У ході проекту підготовлено 35 годин корисного відео контенту у корпоративному інтранеті. Кількість користувачів, які переглянули контент – 4433. Середній бал оцінки зворотного зв'язку – 4,4 за 5-ти бальною системою. Загалом показник eNPS у 2020 році збільшився на 7 п.п. порівняно з результатом дослідження 2019 року, в тому числі завдяки проекту Wellbeing: MentalHealth&Mindfulness, за даними внутрішнього опитування.
  • Vodafone Business Champions у категорії «Винагорода та Визнання». Проект нематеріальної мотивації співробітників працює у компанії вже 6 років і весь цей час інтерес до нього залишається на найвищому рівні, адже щорічно формат оновлюється. За результатами 2020 року кількість переможців проекту зросла до рекордного показника – 10% від числа співробітників групи Vodafone. І це в умовах пандемії та віддаленої роботи.
  • Ліга Супергероїв у категорії «Винагорода та Визнання». Проект реалізовано на базі власної роздрібної мережі магазинів Vodafone. Він враховує інтереси та звички співробітників магазинів, найчастіше молодих людей, які віддають перевагу геймерському підходу та духу змагання. Ліга супергероїв створює саме таку атмосферу, пропонуючи співробітникам мотивуючу ідею, драйв та змагання за лідерство у команді. В результаті у 2020 році плинність персоналу знизилася на 26%, а показник eNPS зріс на 27%

Оцінювали проекти експерти ринку – понад 30 провідних представників HR співтовариства України з 15 галузей.

HR Pro Awards – всеукраїнська щорічна премія для професіоналів HR. Головне завдання премії – відзначити командні та особисті здобутки представників професії, які сприяють підвищенню рівня професійних практик в Україні.

«На етапі відбору ми отримали багато гідних заявок, тож експертам було непросто обрати переможців. При цьому ми розуміємо, що, виділяючи найсильніші команди, ми задаємо рівень для всього ринку і показуємо напрямки, в яких варто рухатися. Наприклад, номінації «Різноманіття та Інклюзивність», «Добробут та Здоров'я», «HR-аналітика» порушують теми, про які досі мало говорять в українській HR сфері» – поділилася Голова Асоціації HR Pro та продюсер премії Катерина Ковалевська.

11 листопада на локації ВСІ. СВОЇ D12 відбудеться визначення та нагородження переможців Премії.

Докладніше на сайті: tickets.hrproawards.com.ua