loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone розpширив 4G покриття ще для 200 тисяч українців

Vodafone розширив 4G мережу у 18 областях України. Покриття швидкісного мобільного інтернету забезпечено ще для 200 тисяч українців в 70 населених пунктах країни.

У Полтавській області: Покровська Багачка, Велика Круча, Давидівка, с. Івашки, Новооржицьке, Олександрівка, Машівка, Чорнухи, Козельщина, Михайлики, Вили, Новоаврамівка, Стасі.
У Харківській області: Бірки, Липці , Малинівка, Губарівка, Лісне, Буди, Пересічне, Краснокутськ.
У Миколаївській області: Мар'ївка.
У Кіровоградській області: Петрове, Суботці, Марто-Іванівка.
У Київській області: Гавронщина, Улянівка, Плесецьке, Дзвінкове, Немішаєве, Гвоздів, Нові Безрадичі, Старі Петрівці , Дмитрівка, Лехнівка, Паришків, Юрівка, Стоянка, Стайки, Пухівка , Слобода , Велика Снітинка, Пустовіти, Сеньківка, Микуличі, Дівички, Шпитьки, Копилів, Озерщина.
У Волинській області: Берестечко, Голоби, Ратне.
У Дніпропетровській області: Петропавлівка.
У Донецькій області: Білецьке, Опитне.
У Чернівецькій області: Панка, Мамаївці.
У Черкаській області: Нехайки.
У Запорізькій області: Нововодяне.
У Сумській області: Верхня Сироватка, Чупахівка.
У Івано-Франківській області: Ворохта.
У Вінницькій області: Пултівці.
У Львівській області: Яворів, Чишки, Славське, Зубра, Шегині, Івано-Франкове, Давидів, Добротвір.

На сьогоднішній день 60% жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе 24 області України. Оператор продовжує активне будівництво.

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G - від 4 ГБ і до безліміту. Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти. Докладніше – на http://4g.vodafone.ua