loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone розширив мережу 4G на Закарпатті та ще у 5 областях України

career

Vodafone розширив 4G мережу в 6 областях України. Найбільше нового покриття з'явилося на Закарпатті: у містах Хуст, Тячів, Іршава, селищах міського типу Солотвино та Батьово, в селах Бобовище, Великі Лази, Клочки, Нове Давидково, Руські Комарівці, Страбичово, Чомонин, Вари, Великі Ком'яти, Голубине, Неліпино, Дубриничі, Порошково.

Також швидкісний інтернет 4G став доступний жителям населених пунктів ще у 5 областях України: Трипілля у Київській області, Гоща та Квасилів у Рівненській області, Монастириська у Тернопільській області та Липляни у Волинській області.

На сьогоднішній день близько 21 мільйону жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе 24 області України. Оператор продовжує активне будівництво.

Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть набагато активніше користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги запускаються відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G - від 4 ГБ і до безліміту. Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту - потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Для тих, хто ще не дійшов до магазину Vodafone, щоб замінити свою стару SIM-карту на USIM з підтримкою 4G, Vodafone пропонує безкоштовну доставку. Замовити безкоштовний upgrade своєї SIM-карти з поштовою доставкою можна на http://4g.vodafone.ua.