loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone виграв ліцензію на 4G в діапазоні 1800 МГц

Vodafone Україна визнаний власником 5 лоту за результатами торгів у рамках тендеру на отримання 4G ліцензій у смугах радіочастот 1780-1785/1875-1880 МГц. Вартість ліцензії становить 742 млн грн.

«Ми повністю реалізували свої завдання на сьогоднішньому аукціоні – ми отримали відмінний ресурс, необхідний для надання 4G послуг достойної якості. Разом з тим, інвестиції до бюджету України не закінчуються придбанням ліцензій. За останні три роки ми інвестували рекордну на ринку суму в інфраструктуру країни і готові утримувати цей рівень, вкладаючи кошти в кращу в Україні 4G мережу, а також розвивати нові для країни послуги, такі як Інтернет речей, впроваджувати концепцію «розумних» та безпечних міст», – коментує результати тендеру Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна.

Технічно оператор готовий до запуску мережі у цьому діапазоні, після отримання ліцензії в кінці березня – на початку квітня заплановані перші запуски 4G, які почнуться у великих містах. Повноцінне покриття оператор зможе розгорнути в липні, після отримання ліцензії у діапазоні 1,8 ГГц, призначеного для забезпечення широкого покриття.

Раніше, 31 січня 2018 р Vodafone Україна переміг у торгах з радіочастот у смугах 2510-2520/2630-2640 МГц. Вартість цієї ліцензії склала 631 млн грн.

Перші запуски 4G заплановані в діапазоні 2,6 ГГц у великих містах після отримання ліцензії в кінці березня – початку квітня. Килимове покриття оператор зможе розгорнути в липні після отримання ліцензії в діапазоні 1,8 ГГц, признаеному для забезпечення широкого покриття і проведення рефармінга частот.