loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Трафік в мережі Vodafone зріс у 20 разів за 4 роки

career

Vodafone відзначає 20-разове зростання інтернет-трафіку в період з 2015 до 2018 року, з моменту початку будівництва мереж швидкісного мобільного інтернету. У 2018 році клієнти Vodafone використовували вдвічі більше трафіку, ніж роком раніше.

За результатами минулого року клієнти Vodafone виявилися найактивнішими інтернет-користувачами – у середньому дата-клієнт Vodafone використовує 3,2 ГБ трафіку на місяць. Найактивнішим інтернет-містом став Київ - сьогодні в столиці за місяць клієнти використовують близько 1,5 Петабайт мобільного інтернету. Друге і третє місце з інтернет-активності займають Харків та Дніпро, які генерують майже вдвічі менше трафіку, ніж Київ.

Активне споживання стимулювали вигідні тарифи, які Vodafone запропонував 2018 року: лінійка тарифів Super Net з великим об'ємом інтернет-трафіку для клієнтів передплаченого зв'язку, нові тарифи для контрактних клієнтів компанії, а також збільшення пакетів мобільного інтернету в бізнес тарифах компанії.

Зростання споживання стало можливим також завдяки активному розширенню покриття мереж 3G і запуску 4G - за результатами року 85% жителів України можуть скористатися 3G зв'язком Vodafone, і 45% українців отримали доступ до послуг 4G Vodafone. Інвестиції компанії в розвиток інфраструктури з моменту початку будівництва мереж швидкісного мобільного інтернету склали 21,6 млрд грн.

Рекордні на ринку інвестиції покликані забезпечити технологічне лідерство Vodafone і гарантувати клієнтам компанії не тільки безперебійну роботу мобільного зв'язку і data послуг, але і надійну платформу для запуску нових технологічних послуг на базі 4G: технологій і продуктів IoT, рішень для SmartCity, аналітики великих даних, хмарних сервісів, інноваційних послуг на базі технології Mobile ID, а також Фінтех сервісів.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор надішле SMS із результатом перевірки смартфона та SIM-карти.

Для тих, хто ще не дійшов до магазину Vodafone, щоб замінити свою стару SIM-карту на USIM з підтримкою 4G, Vodafone пропонує безкоштовну доставку. Замовити безкоштовний upgrade своєї SIM-карти з поштовою доставкою можна на http://4g.vodafone.ua.