loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Чим насправді відрізняються власники iPhone та Android-смартфонів

4Gr

Чим насправді відрізняються власники iPhone та Android-смартфонів

Аналітика Vodafone Retail & Vodafone Big Data Team

Аналітики Vodafone знайшли характерні особливості та розбіжності поведінки столичних власників топових iOS- та Android-смартфонів. Аналізували звички і вподобання користувачів Apple iPhone 11 Pro Max, 11 Pro та 11, Apple iPhone XR , XS та XS Max і порівняли їх зі звичками користувачів Samsung Galaxy Note 10 та 10 Plus, Samsung Galaxy S10, S10e та S10 Plus, Huawei P30 та P30 Pro, а також Xiaomi Mi 9T Pro.

Довше vs інтенсивніше
Користувачі найдорожчих смартфонів на базі Android використовують 148 МБ на день. Їхні візаві на iPhone завантажують у середньому 300 МБ щодня. Вдвічі більше – 1:0 – на користь яблучників.

Водночас, яблучники менше часу на місяць проводять у популярних додатках, ніж адепти Android – на 6 днів менше в Instagram, на 5 днів менше у Facebook, майже на 3 дні менше слухають музику онлайн і дивляться відео на YouTube. Як вони при цьому встигають витрачати вдвічі більше трафіку – залишається загадкою. За гіпотезою аналітиків Vodafone, користувачі iPhone віддають перевагу більш важкому відеоконтенту, навіть під час спілкування в месенджерах та соціальних мережах, а також витрачають багато трафіку на перегляд відео на інших ресурсах. Будемо вважати це перемогою власників Android-смартфонів – 0:1.

big-data

Де їх знайти
Якщо ви хочете познайомитися з власниками iPhone, краще шукати їх у кінотеатрах мережі Multiplex. Натомість столичні власники Android-смартфонів більше люблять Планету Кіно. У цілому кіно більше люблять користувачі iOS-смартфонів – майже вдвічі більше з них користуються послугами кінотеатрів. Невелика перевага iOS над Android і серед відвідувачів ТРЦ – 59,7% проти 44,1%. Тут уподобання співпадають – обидві категорії користувачів найбільше люблять проводити час в ТРЦ «Ocean Plaza» і ТРЦ «Гулівер». Чи вважати це перемогою – вирішуйте самі.

Хто більше подорожує
Data-аналітики Vodafone не тільки знають, «що ви зробили минулого літа», точніше, які країни відвідали. Вони можуть передбачити, коли ви заплануєте наступну подорож. У виборі країн для подорожей смаки прибічників iOS- та Android-смартфонів також трохи різняться. Обидві категорії найчастіше відвідували Туреччину, Польщу та Італію, а от далі їхні шляхи розійшлись. Користувачі iPhone також активно подорожували до Іспанії та Німеччини, а власники смартфонів на базі Android їздили в Росію та Угорщину.
Цього літа за кордон виїжджали більше власників топових моделей на базі iOS, ніж Android: 46% проти 38%. Також вони швидше за все знов опиняться за кордоном у найближчі два місяці: 41% проти 25%. Знов 1:0 на користь iOS.

4Gr

 

В метро чи за кермом
Нічия для тих, хто за кермом або на метро. Половина користувачів як iOS, так і Android пересуваються містом на автомобілі, решта обирають інші види мобільності. 1:1.

Секрети домашніх тварин
Ви могли утриматись і не запостити фото свого котика – хоча, навряд чи таке можливо – та аналітики Vodafone все одно знайшли вас, орієнтуючись на поведінку в інтернеті, ваші пересування містом та ще з десяток секретних параметрів. Серед користувачів останніх моделей iPhone – котолюбів та поціновувачів інших домашніх улюбленців в Києві виявилось 11,6%, в той час як лише 8.2% киян вже завели собі не тільки топовий смартфон на базі Android, але й домашнього улюбленця. Тут теж 1:0 на користь прихильників iPhone.
Загальний рахунок 5:3. Продовжуємо спостереження.