loading

Vodafone запускає мережу 3G в Буковелі

Напередодні відкриття лижного сезону Vodafone запустив власну мережу 3G на найпопулярнішому гірському курорті України. З 20 листопада гості курорту Буковель можуть користуватися мобільним інтернетом на швидкості до 42 Мбіт/с.

«Запуск 3G в Буковелі – найкращий подарунок українським шанувальникам швидкісних спусків і швидкісного інтернету. Тепер лижники й сноубордисти зможуть переглядати навчальні відео, ділитися з друзями фотографіями й відеороликами своїх вдалих спусків через соціальні мережі в режимі онлайн. 3G мережа на Буковелі готова до приймання гостей, 3G послуги вже включені в будь-який з тарифів Vodafone – до відкриття сезону залишилося підготувати тільки лижі та сноуборди», – коментує запуск швидкісного інтернету на Буковелі заступник генерального директора Vodafone України, регіон «Захід» Сергій Самокрик.

Послуга швидкісного мобільного доступу до інтернету дозволяє миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації, слухати інтернет-радіо або аудіотреки з соціальних мереж, швидко завантажувати відео в соціальні мережі прямо з телефону і багато іншого.

Нагадаємо, що оператор запустив власну 3G мережу в Ужгороді, Мукачеві, Чернівцях, Одесі. Всього, на сьогоднішній, день мобільний інтернет на швидкості до 42 Мбіт/с доступний більш ніж у 80 населених пунктах.

Детальна інформація про 3G покриття.