loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone готує мережу в Луцьку до запуску 3G

Vodafone готує до запуску 3G мережу в Луцьку – оператор починає заміну обладнання, налагодження і технічне тестування мережі. Вже 30 листопада мешканцям та гостям міста буде доступний мобільний інтернет на швидкості до 42 Мбіт/с.

Послуга швидкісного мобільного доступу до інтернету дозволяє миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації, слухати інтернет-радіо або аудіотреки з соціальних мереж, швидко завантажувати відео в соціальні мережі прямо з телефону і багато іншого

Для того, щоб забезпечити максимально якісне покриття 3G мережі, компанія встановлює обладнання не тільки на наявні базові станції, але й будує додаткові базові станції. Під час перемикання обладнання та налаштування мережі можливі тимчасові складнощі з доступом до послуг мобільного зв'язку.

Нагадаємо, що оператор запустив власну 3G мережу в Ужгороді, Мукачеві, Чернівцях, Одесі. Також напередодні відкриття лижного сезону Vodafone запустив свою 3G мережу у Буковелі, найпопулярнішому гірськолижному курорті України. Всього на сьогодні мобільний інтернет на швидкості до 42 Мбіт/с доступний в більш ніж 80 населених пунктах.

Детальна інформація про 3G покриття.