loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Atlas Weekend 2019 vs 2018 – як збільшився трафік

Цього вівторка в Києві стартувала одна з наймасштабніших музичних подій року – Atlas Weekend. На території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ), де проходить фестиваль, традиційно спостерігається велике скупчення музикантів і меломанів.

Поціновувачі музики виявились також фанатами швидкісного мобільного інтернету. За перші два дні фестивалю вони використали більше 4 ТБ трафіку. Порівняно з минулим роком відвідувачі фестивалю вдвічі інтенсивніше користуються мобільним інтернетом. Це відповідає загальним тенденціям зростання – середнє споживання мобільного інтернету за рік збільшилось вдвічі. А от обсяг 4G-трафіку на фестивалі за рік збільшився в 3,4 рази. 80% усього переданого трафіку припадає на 4G-мережу.

З огляду на стрімке збільшення навантаження на мережу протягом днів фестивалю, а також прогнози щорічного зростання трафіку, Vodafone провів низку заходів для того, щоб забезпечити стабільну роботу мобільного інтернету і голосових послуг для учасників заходу. Інженери компанії розширили ємність мережі в цьому районі, модернізували та оптимізували роботу всіх прилеглих стільників, змінивши параметри мережі для роботи в режимі масових заходів. Більш того, фахівці компанії задіяли пересувні базові станції. Отже клієнти Vodafone, які беруть участь у музичному фестивалі, можуть ділитися своїми емоціями від виступів музикантів в соціальних мережах, знаходити один одного серед тисяч гостей заходу і не витрачати час на пошуки зв'язку.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту - потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.