loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

База клієнтів поcлуги IoT Monitor від Vodafone зростає на 17% щомісяця

Vodafone оголошує статистику користування послугою IoT Monitor. Послуга для пакетного керування IoT SIM-картами на базі глобальної IoT-connectivity платформи Vodafone була запущена у лютому 2020 року.

Сервіс дозволяє клієнтам самостійно здійснювати керування SIM-картами:

  • відстежувати користування;
  • підбирати тариф;
  • встановлювати ліміти;
  • встановлювати заборону на використання в сторонніх пристроях.

Зараз щомісячний приріст користувачів послуги IoT Monitor складає 17%. Основні сфери бізнесу, які користуються послугою, – це фінанси, автотрекінг та охоронні системи. Цікаво, що 65% бази клієнтів складають нові клієнти Vodafone. Окрім того, клієнти компанії кожного місяця користуються послугою в роумінгу у понад 20 країнах.

Завдяки бандловій системі МБ/SMS підcумовуються для всіх SIM-карт в одному тарифному плані. Якщо не перевищено сумарний об'єм МБ/SMS, то перевищення пакета окремими SIM-картами додатково не тарифікується. Також для клієнтів IoT Monitor пропонуються вигідні ціни на роумінг у 154 країнах світу.

Користувачам IoT Monitor гарантується безпека передачі даних і технічна підтримка 24/7. Користувач може самостійно побудувати бізнес-логіку подій і спланувати нотифікації про різні події, наприклад, у разі втрати картою зв'язку, наближення до ліміту трафіку або блокування картки, якщо її несанкціоновано дістали з пристрою.

IoT connectivity-платформа, на базі якої працює послуга IoT Monitor, розроблена в Німеччині і успішно працює у 42 країнах світу, в тому числі у Великобританії, Іспанії, Німеччині, Нідерландах. Найбільш затребувана послуга серед таких підприємств, як банки, охоронні служби, підприємства ЖКГ, транспортні та логістичні компанії, а також серед розробників IoT девайсів, агрокомпаній та компаній, які працюють у сфері Smart City.

Детальні умови послуги і тарифи – на сторінці IoT Monitor