loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone надає безкоштовно 100 МБ на день у базових тарифах у роумінгу у Польщі, Молдові, Угорщині, Румунії та в інших 23 країнах

100 безкоштовних МБ/день надавалися з 04.03.22 по 11.05.22 р. Наразі інформація вже неактуальна

Клієнти Vodafone, які не підключили спеціальних послуг і користуються базовими тарифами в роумінгу в Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Греції, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Латвії, Литві, Молдові, Нідерландах, Німеччині, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччині, Туреччині, Угорщині, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії та Швеції щодня будуть отримувати 100 МБ інтернету безкоштовно.

Після використання перших 100 МБ вартість буде 50 грн/100 МБ (доступно 19 пакетів на добу).

У базові тарифи, як і раніше, включені безлімітний меседжинг (текст і картинки) у Viber, WhatsApp, Skype. Перевірити кількість використаних МБ можна за допомогою запиту *600*11#.

Бізнес-клієнти, які користуються базовими тарифами в роумінгу, мають безкоштовні 200 МБ. Далі вартість буде 100 грн/200 МБ (9 пакетів на добу) в Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Греції, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Латвії, Литві, Молдові, Нідерландах, Німеччині, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччині, Туреччині, Угорщині, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії та Швеції.