loading

Більше 40,5 мільярдів гривень за 25 років – Vodafone визнаний одним з найбільших платників податків країни

taxpayerVodafone Україна визнаний одним з найбільших платників податків в бюджет України. У першому півріччі 2018 року Vodafone Україна сплатив понад 4 мільярди гривень податків і зборів. Зокрема, до Пенсійного фонду було сплачено 418 мільйонів гривень, ПДВ – 464 мільйони гривень.

Загалом за час своєї роботи – з 1993 року по перше півріччя 2018 року – перший мобільний оператор України поповнив бюджет країни на 40,5 мільярдів гривень різних податків і зборів. За результатами роботи компанії Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби України відзначив Vodafone Україна за сумлінне виконання податкових обов'язків та вагомий внесок в економічний успіх України.

Крім обов'язкових перерахувань до державного бюджету України, компанія щорічно виділяє мільярди гривень інвестицій на створення телекомунікаційної інфраструктури та реалізацію соціальних проектів. Так, з початку 2015 року Vodafone інвестував близько 19 млрд. гривень у підготовку мережі для запуску і розширення мереж 3G і LTE.