loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Бізнес клієнти Vodafone назвали ТОП 5 рішень для малого й середнього бізнесу - дослідження

Бізнес клієнти Vodafone назвали ТОП 5 рішень для малого й середнього бізнесу - дослідження

Vodafone провів дослідження серед своїх бізнес-клієнтів і склав рейтинг найбільш актуальних рішень для малого та середнього бізнесу. До вибірки потрапили 43 тисячі компаній з категорії малого та середнього бізнесу.

Отримані відповіді показали високу зацікавленість клієнтів у певних рішеннях. Топ-5 телеком-рішень для малого та середнього бізнесу виглядають так:

  1. Mobile ID
  2. Навігатор
  3. BigData
  4. Бізнес-розсилки
  5. Office 365

В опитуванні не враховувалися класичні телеком-послуги: голосового зв'язку та передачі даних.

«Дослідження проводилося під час першої фази карантину і це отримало своє відображення у відповідях наших клієнтів. Бізнес активно шукав і зараз продовжує використовувати рішення для організації віддаленої роботи та налагодження електронного документообігу. Тому не дивно, що технологія Mobile ID виявилася лідером із зацікавленості з боку наших клієнтів. По-перше, коли підприємець має можливість у два кліки на смартфоні підписувати документи і контролювати бізнес-процеси, це зручно. По-друге, сплеск кібершахрайства під час карантину привів до того, що люди стали більше уваги приділяти питанням безпеки своїх даних і вибирати рішення, які гарантують їх захист та збереження», – зазначив Микола Тракнов, начальник департаменту цифрових рішень і платформ Vodafone Україна.