loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

3G покриття на Чорноморському та Азовському узбережжі

Vodafone забезпечив 3G покриття ще в 7 курортних селищах Херсонської області. Користуватися мобільним інтернетом на великих швидкостях зможуть жителі й туристи в Залізному Порту, Приморському, Лазурному та Скадовську, а також на Арабатській стрілці: у Генічеській Гірці, Щасливцевому та найвіддаленішому населеному пункті Арабатської стрілки – селі Стрілкове.

Плануючи відпочинок на чорноморському узбережжі цього літа, абоненти Vodafone і «МТС Україна» можуть розраховувати на швидкісний інтернет також в містах і селищах Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, популярних для морського відпочинку – 3G мережа Vodafone є в Одесі, Коблевому, Затоці, Грибівці, Сергіївці, Чабанському, Кароліно-Бугазі, Чорноморську, Санжійці та Южному.

Понад 40% українців можуть скористатися 3G послугами в мережі Vodafone. Компанія продовжує розширювати покриття – в рамках другого етапу розвитку мережі швидкісний мобільний інтернет стає доступним для жителів районних центрів, сіл, а також популярних дачних і курортних селищ. До кінця року 3G мережа компанії буде доступна понад 50% населення України.

 Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті в розділі «Покриття»