Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

3G від Vodafone з’явився в Броварах

Vodafone продовжує розширювати покриття 3G в передмісті Києва. До 30 грудня 3G мережа буде запущена в ряді населених пунктів Київської області, у тому числі в Броварах, Вишневом, Княжичах, Погребах, Северинівці, Вишеньках, Гнідині, Рогозові, Віті-Поштовій, Іванкові, Колонщині та Круглику.

На сьогодні швидкісний мобільний інтернет на основі технології HSPA+ доступний мешканцям 75-и населених пунктів у передмісті Києва. Це Бориспіль, Ворзель, Вишгород, Бровари, Ірпінь, Боярка, Петрівське, Нестерівка, Мартусівка, Музичі, Ірпінь, Білогородка, Бузова, Гурівщина, Копилів, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Стоянка, Чайки, Шпитьки, Зазим'я, Калинівка, Нові Петрівці, Новосілки, Пухівка, Хотянівка, Микільський хутір, Конча Заспа, Підгірці, Проців, Малютянка, ур. Млинове, Обухів, Дерев'яна, Чабани, Старі Петрівці, Нові Безрадичі, Старі Безрадичі, Великі Дмитровичі, Таценки, Княжичі, Погреби, Северинівка, Вишеньки, Гнідин, Рогозовим, Віта-Поштова, Іванків, Хотів, Колонщина і Круглик.

Завдяки послузі швидкісного мобільного доступу в інтернет, абоненти Vodafone і «МТС Україна» в передмісті Києва можуть миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео (YouTube, онлайн-кінотеатри), користуватися хмарними сервісами для зберігання інформації (Dropbox, Google Drive, iCloud Drive), слухати в дорозі улюблену радіо станцію через інтернет, швидко завантажувати відео прямо з телефону в соціальні мережі, слухати аудіо-треки з соціальних мереж і багато іншого.

Як скористатися послугою

Для того щоб скористатися послугами 3G, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефону слід вибрати режим мережі «3G» або автоматичний режим GSM/WCDMA. Також у абонентів повинна бути активована послуга мобільного інтернету.

Скільки коштує 3G Vodafone

Вартість користування 3G вже включена в будь-якого тарифу Vodafone Red. На додаток до 3G інтернету, в пакет послуг будь-якого з тарифів лінійки включені безлімітний голосового зв'язку в мережах Vodafone і «МТС Україна», а також дзвінки, SMS та MMS на всі мережі України та в 62 країни світу.

Де ще можна скористатися 3G мережею Vodafone

Оператор запустив власну 3G мережу в 19 обласних центрах України: Києві, Львові, Харкові, Одесі, Ужгороді, Івано-Франківську, Чернівцях, Херсоні, Луцьку, Чернігові, Миколаєві, Сумах, Полтаві, Кропивницькому, Дніпрі, Рівному, Вінниці, Хмельницькому і Тернополі.

Детальна інформація про 3G покриття.

Українські абоненти Vodafone також можуть користуватися доступними послугами зв'язку в Європі завдяки послузі «Роумінг як вдома». Послуга надає доступ до безлімітних дзвінків між українськими абонентами Vodafone і «МТС Україна». У вартість послуги також входять необмежені вхідні дзвінки в 15-ти найпопулярніших роумінгових країнах Європи - це Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Португалія, Угорщина, Ірландія, Великобританія, Греція, Нідерланди, Мальта, Албанія, Румунія і Туреччина.