loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone рекомендує міцно триматися за свій телефон

30% заявок від клієнтів на заміну SIM-карти відбуваються через її втрату разом з телефоном.

Щомісяця в контактний центр Vodafone Україна надходить близько 80 000 заявок на блокування або заміну SIM-карти. Більше 30% заявок пов'язані з втратою SIM-карти разом з пристроєм. При цьому найбільша кількість звернень припадає на святкові дні та період відпусток.

З огляду на цю статистику, спеціалісти Vodafone Україна підготували низку рекомендацій, дотримуючись яких, можна знизити ризик втрати телефону й уникнути необхідності відновлення SIM-карти:

  • Носіть телефон в надійних і захищених місцях: у нагрудній кишені, глибоких передніх кишенях або у внутрішній кишені сумки.
  • Уникайте носіння телефону у відкритих сумках, пакетах, задніх кишенях одягу, звідки телефон може випасти або стати легкою здобиччю шахраїв.
  • Не залишайте телефон, навіть на короткий час, на столах в ресторанах/кафе/барах та інших громадських закладах, а також на видному місці в машині. Це підвищує ризик того, що ви можете забути телефон або його може непомітно взяти хтось інший.
  • Надійно тримайте телефон під час його використання, щоб запобігти падінню. «Телефон впав у воду» – одна з причин заміни SIM-карти у відпускників влітку.
  • Уникайте надмірного перевстановлення SIM-карти з телефону в телефон. Частий механічний вплив може вивести SIM-карту з ладу.
  • При купівлі стартового пакету збережіть документи і пластиковий тримач від SIM-картки. Наявність стартового пакету і PUK-коду дозволить з легкістю замінити SIM-карту в разі втрати телефону.

Щоб полегшити клієнтам процедуру відновлення SIM-карти, фахівці Vodafone Україна зробили кілька нововведень. Зокрема, розширили перелік необхідних документів для заміни SIM-карти, спростили ідентифікацію клієнта, а також процедуру зміни формату SIM-карти. Для заміни формату SIM-карти на micro/nano клієнту необхідно прийти в офіційний магазин Vodafone Україна з робочою SIM-картою та безкоштовно поміняти її без будь-яких документів. Варто також зауважити, що всі нові SIM-карти Vodafone Україна випускаються в форматі 3 in 1 (standart/micro/nano).

Детальну інформацію про процедуру заміни SIM-карти можна отримати в контакт центрі оператора за номером 111 (з мобільного Vodafone в Україні) або 0 800 400 111 (з будь-якого номера в Україні).