loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone дарує день інтернету в роумінгу

Vodafone Україна дарує своїм клієнтам день інтернету в роумінгу – перші 100МБ та безлімітний обмін у роумінгу текстовими повідомленнями й фото у месенджерах Viber, WhatsApp та Skype. Пропозиція буде доступна протягом цього літа – до 31 серпня включно.

Замовити послугу «День Інтернету в роумінгу» можна безкоштовно. Для цього треба надіслати команду *600*6#    і натиснути кнопку виклику. Зробити це краще в день, коли ви плануєте виїхати за кордон. Перевіряти кількість використаних мегабайт в рамках послуги можна теж самостійно, за допомогою команди *600*11#    і кнопка виклику. Після використання мегабайт, доступних в рамках послуги, починають діяти вигідні базові тарифи – 100 МБ інтернету в роумінгу та безлімітний меседжинг коштують 40 грн.

Вигідні базові тарифи у роумінгу Vodafone запропонував у квітні минулого року. Це сприяло суттєвому зростанню користування – за останній рік клієнти Vodafone почали користуватись інтернетом у роумінгу у 2,1 разів активніше, а кількість роумерів зросла на 18%.

На початку червня перелік країн для вигідного роумінгу з Vodafone збільшився, до нього додали 11 нових країн. Серед них напрямки які набирають популярності останнім часом: Туніс, Індонезія, Філіппіни, Чилі. Тепер користуватись вигідним роумінгом із базовими тарифами можна у більш ніж 85 країнах світу при реєстрації в будь-якій мережі.