loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone Україна вітає випуск прийнятих урядом 23.11.2016 постанов із дерегуляції.

23 листопада 2016 року, згідно з повідомленням, Уряд проголосував постанови, які реально слугують справі дерегуляції ведення бізнесу в Україні.

Vodafone Україна відзначає успіх учасників ринку та неурядових структур, а також послідовність дій зацікавлених органів влади, перш за все, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, у виконанні Плану дерегуляції згідно з розпорядженням від 23.08.16 № 615-р "Про затвердження Плану дерегуляції господарської діяльності".

Ухвалені рішення, а саме значне спрощення погодження будівництва базових станцій мобільного зв’язку, завдяки чому процедура введення в експлуатацію об’єктів мобільного зв’язку буде скорочено, а також уточнення правила визначення розміру орендної ставки за комунікаційне обладнання, мають спростити ведення бізнесу та сприятимуть розвитку телекомунікаційної інфраструктури України.

Наразі ринок з нетерпінням чекає на вихід і оприлюднення цих важливих для нас документів і сподівається, що ніщо і ніхто не стане цьому на заваді.