loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Більше 1 млн жителів сходу України отримали доступ до 3G від Vodafone

Vodafone Україна продовжує розширювати 3G покриття на сході України. 3G мережа Vodafone почала працювати сьогодні у Покровську Донецької області, а декількома днями раніше – у Лисичанську Луганської області. Цієї весни доступ до швидкісного мобільного інтернету отримали також жителі Краматорська, Слов'янська, Маріуполя та його околиць, Сєвєродонецька та Рубіжного.

Загалом цього року понад 1 мільйон жителів східних областей України отримали доступ до якісного 3G зв'язку Vodafone Україна. З огляду на те, що більшість абонентів в містах сходу користуються послугами Vodafone, при будівництві 3G оператор застосовує такий самий якісний підхід до планування мережі, що і в інших містах України та Європи, істотно збільшуючи щільність базових станцій. Це дозволяє забезпечити стабільність і безвідмовність послуг для великої кількості абонентів навіть в умовах підвищеного навантаження.

Vodafone активно інвестує в розвиток телеком інфраструктури України. Інвестиції Vodafone Україна за період 1 квартал 2015 року – 1 квартал 2017 року досягли 10,8 млрд грн. і залишаються рекордними для ринку України. Основні обсяги інвестицій компанії спрямовані на розвиток мережі. За результатами 1 кварталу 2017 року оператор встановив вдвічі більше базових станцій у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті Vodafone.ua

east-get-3g