loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone розширює лінійку тарифів для бізнесу

З 1 травня 2016 року Vodafone Україна пропонує українським компаніям відразу два нових тарифи Vodafone Red Business, які підійдуть керівникам і активним користувачам мобільного зв'язку.

Олег Решетін, директор з маркетингу Vodafone Україна про нові тарифи:

Орієнтуючись на збільшений попит, в нових тарифах ми робимо особливий акцент на 3G інтернеті. Так само, як і в інших країнах Європи, бізнес-абоненти Vodafone в Україні все більше віддають перевагу дата послугам – обсяг інтернет-трафіку, який використовують бізнес-клієнти в мережі Vodafone Україна, виріс за останній рік на 200%, кількість дата користувачів в бізнес-сегменті зросла на третину. Уже сьогодні нашим клієнтам доступна 3G мережа, яка охоплює найбільшу кількість обласних центрів в країні. В рамках другого етапу розвитку мережі ми значно збільшимо масштаби 3G покриття і до кінця літа запустимо швидкісний інтернет у багатьох райцентрах і невеликих населених пунктах. До кінця року половина населення України буде жити на території покриття 3G.

Тарифи XL і XXL включають всі послуги зв'язку, необхідні для ефективної роботи й спілкування: від 10 до 15 гігабайтів 3G інтернету, безлімітний голосовий зв'язок всередині мережі, від 750 до 2000 хвилин для дзвінків на інші мережі, а також необмежене спілкування в популярних соціальних мережах і месенджерах.

Тими ж обсягами послуг корпоративні клієнти Vodafone зможуть користуватися і в 16 країнах Європи завдяки послузі «Роумінг, як вдома», яка дозволить не знижувати ділову активність навіть під час поїздок за кордон.

Ще одна особливість тарифів – великий обсяг (від 750 до 2000) хвилин для дзвінків з України в 62 країни світу – стане корисним інструментом для компаній, які налагоджують ділові зв'язки із закордонними партнерами.

Стати корпоративним абонентом Vodafone можна в найближчому центрі обслуговування абонентів.

Red Business 2016