loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone розширює лінійку тарифів для бізнесу

З 1 травня 2016 року Vodafone Україна пропонує українським компаніям відразу два нових тарифи Vodafone Red Business, які підійдуть керівникам і активним користувачам мобільного зв'язку.

Олег Решетін, директор з маркетингу Vodafone Україна про нові тарифи:

Орієнтуючись на збільшений попит, в нових тарифах ми робимо особливий акцент на 3G інтернеті. Так само, як і в інших країнах Європи, бізнес-абоненти Vodafone в Україні все більше віддають перевагу дата послугам – обсяг інтернет-трафіку, який використовують бізнес-клієнти в мережі Vodafone Україна, виріс за останній рік на 200%, кількість дата користувачів в бізнес-сегменті зросла на третину. Уже сьогодні нашим клієнтам доступна 3G мережа, яка охоплює найбільшу кількість обласних центрів в країні. В рамках другого етапу розвитку мережі ми значно збільшимо масштаби 3G покриття і до кінця літа запустимо швидкісний інтернет у багатьох райцентрах і невеликих населених пунктах. До кінця року половина населення України буде жити на території покриття 3G.

Тарифи XL і XXL включають всі послуги зв'язку, необхідні для ефективної роботи й спілкування: від 10 до 15 гігабайтів 3G інтернету, безлімітний голосовий зв'язок всередині мережі, від 750 до 2000 хвилин для дзвінків на інші мережі, а також необмежене спілкування в популярних соціальних мережах і месенджерах.

Тими ж обсягами послуг корпоративні клієнти Vodafone зможуть користуватися і в 16 країнах Європи завдяки послузі «Роумінг, як вдома», яка дозволить не знижувати ділову активність навіть під час поїздок за кордон.

Ще одна особливість тарифів – великий обсяг (від 750 до 2000) хвилин для дзвінків з України в 62 країни світу – стане корисним інструментом для компаній, які налагоджують ділові зв'язки із закордонними партнерами.

Стати корпоративним абонентом Vodafone можна в найближчому центрі обслуговування абонентів.

Red Business 2016