loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone розширив 3G покриття в Івано-Франківській області

Сьогодні Vodafone Україна запустив 3G мережу в низці населених пунктів Івано-Франківської області. 3G покриття з'явилося в районних центрах області – містах Брошнів і Тисмениця. Також 3G інтернет став доступний в селах Івано-Франківської області:

  • Долинський район: с. Тяпче, с. Княжолука, с. Вигодівка, с. Яворів, с. Підбережжя, с. Гошів;
  • Тисменецкий район: с. Лисець;
  • Брошнівський район: с. Довге-Калуське, с. Тужилів, с. Голинь, с. Сваричів, с. Брошнів-Осада.

Сьогодні швидкісний мобільний інтернет в області доступний також на відомому курорті Буковель, розташованому в с. Паляниця Яремчанської району, а також в багатьох населених пунктах, розташованих у передмісті Івано-Франківська.

На сьогодні абонентам Vodafone Україна доступна 3G мережа, яка охоплює найбільшу кількість обласних центрів в країні – це 19 обласних центрів та їх передмістя: Київ, Ужгород, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса, Херсон, Луцьк, Чернігів, Миколаїв, Суми, Полтава, Кропивницький, Дніпро, Рівне, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та Харків.

У рамках другого етапу розвитку мережі Vodafone значно збільшує масштаби 3G покриття, швидкісний мобільний інтернет стає доступним для жителів районних центрів, невеликих населених пунктів, популярних дачних селищ і курортів.

Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті  за посиланням