loading

Vodafone розширив 3G покриття в Миколаївській області

Vodafone Україна запустив 3G мережу в низці населених пунктів в передмісті Миколаєва. Швидкісний мобільний інтернет став доступний на березі Бузького лиману в с. Галицинове та с. Лимани Жовтневого району, с. Кир'яківка та с. Весняне Миколаївського району, а також на березі р. Інгул в с. Воскресенське та с. Харчатівка Жовтневого району. Також 3G покриття стало доступним в районному центрі Снігурівка, в якому знаходиться вузлова залізнична станція.

Швидкісний мобільний інтернет в Миколаївській області доступний на відомому курорті Коблеве, розташованому на узбережжі Чорного моря, а також в адміністративному центрі області – м. Миколаєві.

Сьогодні абонентам Vodafone Україна доступна 3G мережа, яка охоплює найбільшу кількість обласних центрів в країні – це 19 обласних центрів та їх передмістя: Київ, Ужгород, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса, Херсон, Луцьк, Чернігів, Миколаїв, Суми, Полтава, Кропивницький, Дніпро, Рівне, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та Харків.

У рамках другого етапу розвитку мережі Vodafone значно збільшує масштаби 3G покриття, швидкісний мобільний інтернет стає доступним для жителів районних центрів, невеликих населених пунктів, популярних дачних селищ і курортів.

Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті  за посиланням