loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone представив перші тарифи в Україні

Від сьогодні українці зможуть стати абонентами Vodafone. Для цього достатньо придбати стартовий пакет Vodafone, вибравши відповідний для себе обсяг послуг: Red S, Red M або Red L. У пакет послуг будь-якого з тарифів лінійки входить 3G інтернет, безлімітний голосовий зв'язок у мережах Vodafone та «МТС Україна», а також дзвінки, SMS та MMS на всі мережі України та в 62 країни світу.

«У перших українських тарифах Vodafone ми опираємося на три принципи. Перший – це прості тарифи, якими просто користуватися. Все що потрібно абоненту, це тільки вставити SIM-карту в свій телефон. Другий принцип – «все включено»: в будь-якому з пакетів є всі необхідні клієнтові послуги. І третій, абсолютно новий для України принцип, який не поділяє світ зв'язку на країни, а дозволяє користуватися зв'язком в Україні й ще 15 країнах Європи за домашнім тарифами, а також при дзвінках в 62 країни світу», – зазначає Олег Решетін, директор з маркетингу Vodafone Україна.

Підключення до будь-якого з обраних тарифів безкоштовне, щомісячна вартість послуг, залежно від обраного пакета, складе 30, 50 або 90 грн. Чим вище щомісячна плата в пакеті, тим більший обсяг послуг у тарифі отримує абонент. Для активації тарифного пакета достатньо зробити перший дзвінок. Обраний обсяг послуг у будь-який момент можна збільшити, просто доплативши різницю між пакетами послуг.

В українські тарифи Vodafone включені достатні обсяги 3G Інтернету – від 500 МБ до 5 ГБ, користувачам тарифів Red M і Red L надається безлімітний доступ до популярних соціальних мереж і месенджерів – Facebook, Instagram, Twitter, Viber та WhatsApp.Українські абоненти Vodafone можуть користуватися доступними послугами зв'язку в Європі завдяки послузі «Роумінг, як удома». Послуга надає доступ до безлімітних дзвінків між українськими абонентами Vodafone і «МТС Україна». 

Детальніше про тарифи.

Придбати стартові пакети Vodafone можна в точках продажів «МТС Україна» по всій Україні.