loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Абоненти Vodafone Україна допомогли вилікувати 104 дитини

104 дитини отримали допомогу і стали здоровими завдяки благодійній програмі Vodafone «Добра справа у подарунок». Ідея проекту полягає в тому, що кошти, які раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам на свята, Vodafone спрямовує на допомогу дітям, які потребують термінової складної операції з усунення вродженої вади серця, відновлення зору та опорно-рухового апарату.

Допомога надається дітям, батьки яких не в змозі оплатити операції самостійно, при цьому черга на безкоштовне лікування занадто велика, і дитина може не дочекатися допомоги або залишитися інвалідом.

«В рамках програми «Добра справа у подарунок» в середньому ми щороку закуповуємо обладнання для проведення операцій 20 діткам. Після хірургічного втручання діти отримують можливість жити здоровим повноцінним життям. Понад рік тому до програми активно долучились і наші клієнти, відправляючи накопичені під час користування мобільним зв’язком бонуси на реалізацію благодійного проекту. Завдяки лише цим коштам у 2016 році вдалось вилікувати 7 дітей», – відзначає начальник відділу зв’язків з громадськістю Vodafone Україна Вікторія Рубан.

Програма реалізована за участю Київського Міського Центру Серця, Клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» та Національної спеціалізованої дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». Допомогу отримують діти з різних куточків України. Так, у 2016 році разом зі своїми абонентами компанія Vodafone Україна допомогла дітям з Хмельницької, Волинської, Харківської, Житомирської, Одеської, Сумської, Рівненської та Дніпропетровської областей. Першу операцію в рамках програми «Добра справа у подарунок» було зроблено у вересні 2011 року.