Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone створив цифровий портрет українського меломана

Imagine DragonsНа основі big data аналітики Vodafone представив портрет типового відвідувача концерта світових зірок.

31 серпня на НСК "Олімпійський" зібралися шанувальники культової американської групи Imagine Dragons. Меломани виявилися ще й прихильниками мобільного інтернету. Проаналізувавши узагальнені знеособлені дані про присутніх, Vodafone створив портрет типового користувача київського концерту світових зірок. Ним виявився власник iPhone 7, активний інтернет-користувач, який мешкає на Позняках.

А тепер докладніше. Концентрація володарів смартфонів на Олімпійському в цей день була в 1,6 раз вище, ніж в середньому по країні – 98% проти 60%. Найпопулярнішим смартфоном в цей вечір став iPhone 7, випередивши iPhone 6S та iPhone X. Частка користувачів iPhone на НСК «Олімпійський» у цей вечір виявилася в 1,5 рази вище, ніж в цілому по країні, і досягла 45%. Половина аудиторії користувалася смартфонами на базі ОС Android.

85% присутніх виходили в цей вечір в інтернет. Відвідувачі витратили під час концерту в 2,6 раз більше інтернет-трафіку, ніж вони витрачають в будь-який інший п'ятничний вечір. Пік навантаження припав на годину з 19:00 до 20:00 – час перед початком концерту, коли соціальні мережі заполонили селфі та сторіз з НСК «Олімпійський». Клієнти Vodafone, які перебували в цей час на стадіоні, отримали повідомлення з трек-лістом концерту та могли повторити слова пісень, щоб заспівати разом з Imagine Dragons.
Концерт Imagine Dragons побив всі літні рекорди НСК «Олімпійський» – 31 серпня клієнти Vodafone завантажили на 30% більше інтернет-трафіку, ніж під час фінального матчу Ліги Чемпіонів, і на 15%, ніж під час концерту «Океану Ельзи» на День Незалежності. 60% всього трафіку на концерті припало на 4G мережу.

Почути наживо лідерів світових хіт-парадів поспішили не тільки Кияни та жителі передмість. На концерт, який проходив за підтримки Vodafone вперше в Україні, 47% всіх меломанів приїхали з Харкова, Дніпра, Одеси і Львова.
Далеко не всі поквапилися везти додому неймовірний драйв і заряд емоцій, отриманий на концерті. Тільки 56% вирушили спати відразу після концерту, решта продовжили ділитися своїми емоціями з друзями в соціальних мережах, відзначати завершення літа в одному зі столичних кафе або просто гуляти по місту ще близько трьох годин. А потім роз'їхалися по домівках – найбільше шанувальників американських рок-зірок серед киян виявилося на Позняках, в Голосієво, Святошино і на Оболоні.