loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone розширює 3G покриття в Сумській області

Понад 170 000 мешканців Сумської області тепер також можуть скористатися швидкісним мобільним інтернетом.

За два минулі тижні Vodafone суттєво збільшив 3G покриття на півночі України – швидкісний мобільний інтернет з’явився ще в п'яти районних центрах Сумської області. 3G зв'язок тепер доступний абонентам Vodafone і «МТС Україна» в містах Охтирка, Шостка, Путивль, Буринь і Білопілля, а також в селах: Білани, Вири й Головачі Білопільського району, Бобине, Чорнобривкине, Селезнівка, Пруди та Скуносове Путивльського району і Червона Слобода Буринського району.

Також раніше Vodafone почав надавати доступ до швидкісного мобільного інтернету в Глухові, Ворожбі, Тростянці, Лебедині та Сумах. На сьогодні половина районних центрів Сумської області забезпечена 3G покриттям Vodafone.

Понад 40% українців можуть скористатися 3G послугами в мережі Vodafone. Компанія продовжує розширювати покриття – в рамках другого етапу розвитку мережі швидкісний мобільний інтернет стає доступним для жителів районних центрів, сіл, а також популярних дачних і курортних селищ. До кінця року 3G мережа компанії буде доступна понад 50% населення України.

Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті в розділі «Покриття»