loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Споживання інтернету в харківському метро зросло в 13 разів

Щоденний обсяг інтернет-трафіку в Харківському метрополітені досяг 6 терабайт. За три роки він виріс в 13 разів. Найбільша частка трафіку в метро – 66% – припадає на підземну 4G мережу, якою клієнти Vodafone користуються з жовтня 2018 року.

«Мобільний інтернет – найбільш популярна послуга зв'язку в харківському метро, а також найпопулярніший спосіб проведення часу. Інтернетом під землею користуються навіть більше, ніж на поверхні – менш ніж за рік підземний трафік зріс утричі, тоді як в середньому по країні інтернет-споживання подвоїлося, – зазначає Євген Фрунза, технічний директор Vodafone Україна. – На відміну від київських пасажирів, харків'яни можуть не тільки грати в завантажені на телефон ігри. Музика, потокове відео, спілкування в соціальних мережах і месенджерах, робота з хмарними сервісами – 4G в метро дає можливість продуктивно використовувати час поїздки. Сподіваємося і робимо все можливе зі свого боку, щоб у київському метро пасажири також не відчували інтернет-дискримінації».

Максимальний щоденний трафік в харківській підземці був зареєстрований на позначці 6,9 ТБ за добу. Рекордсменом з використання швидкісного інтернету стала станція м. Універстітет – тут інтернет-користувачі щодня завантажують близько 330 ГБ через мережу Vodafone. Три роки тому середньодобовий трафік не перевищував 25 ГБ.

Що стосується розподілу дата-трафіку по лініях метро, найбільше трафіку завантажують пасажири на Холодногірсько-Заводській лінії - найдовшій лінії в Харкові. Найбільш навантажена гілка Харківської підземки – Салтівська лінія.

Пасажири харківського метро користуються швидкісним інтернетом в мережі Vodafone з квітня 2015 року. Мережа в Харківському метрополітені стала першою 3G мережею в країні.