loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

В Україні запускається перший практичний освітній курс IoT

4Gr

В Україні запускається перший практичний освітній курс IoT

Vodafone спільно з Державним університетом телекомунікацій розробив освітню програму Інтернету Речей, яка дозволить українським студентам отримати актуальні знання у перспективній галузі, а також взяти безпосередню участь у розробці та впровадженні IoT-проєктів в Україні.

Програма навчання розрахована на 5 місяців і складається з трьох модулів: Device Intelligence and Wearables, IoT Security та Products and Projects. В навчанні можуть взяти участь поки лише студенти 4 курсів Державного університету телекомунікацій, однак в майбутньому до освітньої програми зможуть приєднатися й інші вузи України.

Зараховані на навчальний курс студенти отримають доступ до новітнього обладнання в лабораторії інтернету речей, технологічної бази Vodafone і візьмуть участь у впровадженні IoT-технологій в Україні.

Реєстрація на курс відкривається 3 вересня у приміщенні Державного університету телекомунікацій, де буде проведена установча лекція за участю провідних фахівців компанії Vodafone.

IoT – один із пріоритетних напрямків для Vodafone, розвиток якого в Україні став можливим із запуском 4G в липні 2018 року. Для запуску IoT-рішень Vodafone спеціально розгортає мережу NB-IoT на базі власної 4G-мережі, яка сьогодні доступна для 60% українців.

У грудні 2018 року Vodafone Україна підключився до глобальної IoT-платформи Vodafone, світового лідера у сфері IoT-рішень. Отже, українські клієнти Vodafone зможуть отримати доступ до кращої світової платформи, щоб системно і централізовано керувати IoT-рішеннями у своїх компаніях.

Технології Internet of Things слугуватимуть сучасному суспільству у сферах Smart City, «розумних будинків», моніторингу стану доріг, відстежуванні вантажопотоків та в агропромисловості.