Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone запустив 3G мережу в Харкові

О 17:00 28 грудня 2015 року Vodafone першим запустив якісну 3G мережу в Харкові. За першу ніч 3G мережею скористались понад 250 тисяч абонентів і використали порядку 15 ТБ трафіку. Абонентам Vodafone і «МТС Україна» вже доступний швидкісний мобільний інтернет на основі технології HSPA+.

"2015 Рік став для України роком 3G. Саме із запуску 3G мережі в харківському метро в квітні почалося підключення 3G по всій країні. Примітно, що і закінчуємо ми цей рік у Харкові. Завдяки активному сприянню українських військових і практично цілодобовій роботі наших фахівців, ми змогли підключити місто з випередженням графіка. У результаті харківські абоненти Vodafone та «МТС Україна» вже отримали доступ до швидкісного 3G інтернету. Харків став 19-м обласним центром, мешканці якого зустрінуть Новий рік із 3G", – зазначив генеральний директор Vodafone Україна Олег Проживальський.

При запуску 3G в українських містах оператор використовує європейський досвід – для того щоб забезпечити максимально якісне покриття 3G мережі, компанія встановлює обладнання не тільки на базові станції, які вже побудовані, але й будує додаткові базові станції, що дозволяє забезпечити суцільне покриття міста. При розгортанні мережі застосовано сучасне обладнання технології single RAN виробництва компанії Huawei.

Таким чином, 3G покриття вже доступне мешканцям 19 обласних центрів України: Києва, Ужгорода, Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Одеси, Херсона, Луцька, Чернігова, Миколаєва, Сум, Полтави, Кропивницького, Дніпра, Рівного, Вінниці, Хмельницького, Тернополя та Харкова. Детальна інформація про 3G покриття.

Як скористатися послугою

Для того щоб скористатися послугами 3G, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефону слід вибрати режим мережі «3G» або автоматичний режим GSM/WCDMA. Також у абонентів має бути активована послуга мобільного інтернету.

Скільки коштує 3G інтернет для абонентів Vodafone

Вартість користування 3G вже включено до будь-якого тарифу Vodafone Red. На додаток до 3G інтернету, у пакет послуг будь-якого з тарифів лінійки включено безлімітний голосовий зв'язок у мережах Vodafone та «МТС Україна», а також дзвінки, SMS та MMS на всі мережі України та в 62 країни світу.

Де ще можна скористатись 3G від Vodafone

Українські абоненти Vodafone також можуть користуватися доступними послугами зв'язку в Європі завдяки послузі «Роумінг, як удома». Послуга надає доступ до безлімітних дзвінків між українськими абонентами Vodafone і «МТС Україна». У вартість послуги також входять необмежені вхідні дзвінки в 15-ти найпопулярніших роумінгових країнах Європи – це Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Португалія, Угорщина, Ірландія, Великобританія, Греція, Нідерланди, Мальта, Албанія, Румунія і Туреччина.