loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone модернізує мережу в Хотині

10 травня Vodafone розпочинає оновлення мережі в м. Хотин Чернівецької області. Все обладнання, що забезпечує мобільний зв’язок в місті, буде замінено на нові елементи мережі з підтримкою 3G від провідних закордонних виробників. В оновленій мережі абонентам буде доступний швидкісний мобільний інтернет. Також в мережі нового покоління клієнти зможуть користуватися новими, не доступними раніше послугами, такими як мобільне телебачення.

По завершенню модернізації, клієнти Vodafone в Хотині зможуть користуватися поліпшеною якістю передачі голосу. Vodafone Україна обслуговує в 3G не тільки інтернет-трафік, але і дзвінки, оскільки використовує для надання 3G послуг все три несучі частоти. У мережах 3G Vodafone Україна обриви голосових з'єднань не перевищують 0,14%, що не тільки відповідає світовим стандартам якості групи Vodafone, але навіть перевищує встановлені еталонні показники.

Роботи з заміни обладнання в Хотині, а також в с. Клішківці Чернівецької області будуть проходити в період у світлий час доби з 10 по 16 травня. Під час перемикання обладнання та налаштування мережі можливі тимчасові труднощі з доступом до послуг мобільного зв'язку. Також 10 травня заміна обладнання відбудеться в с. Богуслав Павлоградського району Дніпропетровської області. Про запуск 3G в цих населених пунктах ми повідомимо додатково.

Сьогодні абонентам Vodafone Україна доступна 3G мережа, яка охоплює найбільшу кількість обласних центрів в країні – це 19 обласних центрів та їх передмістя: Київ, Ужгород, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса, Херсон, Луцьк, Чернігів, Миколаїв, Суми, Полтава, Кропивницький, Дніпро, Рівне, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та Харків.

Vodafone продовжує активно розширювати покриття – в рамках другого етапу розвитку мережі швидкісний мобільний інтернет стає доступним для жителів районних центрів і невеликих населених пунктів. Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті  за посиланням