Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Червоний Хрест України та Vodafone Україна запустили короткий номер для благодійних внесків на протидію COVID-19

Червоний Хрест України спільно з Vodafone Україна запустили короткий номер 88033 для збору благодійних внесків, які будуть спрямовані на подолання наслідків пандемії COVID-19.

Відтепер кожен, хто є абонентом Vodafone Україна, може зробити свій внесок, щоб підтримати заклади охорони здоров’я та допомогти вразливим категоріям населення у боротьбі з COVID-19. Для цього достатньо відправити SMS-повідомлення на короткий номер 88033. Вартість благодійного SMS-повідомлення ‒ 20 гривень. Послуга діє тільки для абонентів передплати.

«Червоний Хрест України з перших днів початку коронавірусної інфекції у співпраці з партнерами підтримував вразливі верстви населення. Але, на жаль, кількість нових випадків хвороби залишається стабільно високою, тому дуже важливо підтримати вразливі категорії населення та опорні лікарні у подоланні пандемії. Для цього спільно з Vodafone впровадили зручний спосіб збору благодійних внесків, щоб кожен мав змогу не виходячи з дому підтримати тих, хто цього наразі потребує найбільше! Бо лише спільними зусиллями ми зможемо подолати СОVID-19», - зазначив Максим Доценко, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.

«Ми впевненi, що спiльними зусиллями можна досягти бiльшого, тому запускаємо власнi соцiальнi проекти (лише цього року наша допомога на боротьбу з соvid перевищила 30 млн грн) та з готовнiстю долучаємось до важливих iнiцiатив партнерiв. Ми пiдтримуємо український Червоний Хрест у тiй важливiй справi, яку вiн робить з подолання СОVID -19, та вдячнi нашим абонентам, якi приєднаються до проекту Червоного Хреста через sms-пожертвування», - відзначила Вікторія Рубан, начальник відділу зв’язків з громадськістю Vodafone Україна.

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) – найбільша національна гуманітарна організація в Україні, що вже 102 роки спрямовує своє зусилля на захист життя, здоров'я та гідності людей. ТЧХУ є одним із 192 національних товариств Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. В Червоному Хресті України налічується 24 обласних та 283 районних організацій, в яких понад 5700 членів товариства та 2700 волонтерів.

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 22 країнах і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 30 червня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com. Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 3 кварталі 2020 року перевищили 28,1 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.