loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone готує мережу в Києві до запуску 3G

Vodafone готує до запуску 3G мережу в Києві. Протягом найближчого тижня оператор буде проводити заміну обладнання, налагодження і технічне тестування мережі в ряді районів міста. Вже за тиждень Vodafone почне запуск швидкісного мобільного інтернету на швидкості до 42 Мбіт/с у столиці.

Послуга швидкісного мобільного доступу до інтернету дозволяє миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації, слухати інтернет-радіо або аудіотреки з соціальних мереж, швидко завантажувати відео в соціальні мережі прямо з телефону і багато іншого.

Для забезпечення максимальної якості та покриття 3G для своїх клієнтів, компанія змінює обладнання не тільки на наявних базових станціях, але й встановлює додаткові базові станції. Для того щоб процес заміни й налаштування обладнання пройшов максимально непомітно для абонентів, у кожному з районів інженери компанії будуть одночасно перемикати не всю мережу, а окремі базові станції. Під час перемикання обладнання та налаштування мережі можливі тимчасові складнощі з доступом до послуг мобільного зв'язку.

Нагадаємо, що оператор запустив власну 3G мережу в Ужгороді, Мукачеві, Чернівцях, Одесі. Всього на сьогодні мобільний інтернет на швидкості до 42 Мбіт/с доступний більш ніж у 80 населених пунктах. Детальна інформація про 3G покриття доступна за посиланням.