Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Vodafone розширює 3G покриття в Київській області

Vodafone розширює покриття 3G в передмісті Києва. 23 грудня 3G мережа буде запущена в Боярці та Хотові. 24 грудня швидкісний мобільний інтернет з'явиться у Вишгороді, а 25 грудня до 3G підключаться Нові Безрадичі, Старі Безрадичі, Великі Дмитровичі й Таценки.

На сьогодні 3G покриття вже доступно в наступних населених пунктах Київської області: Бориспіль, Ворзель, Петровське, Нестерівка, Мартусівка, Музичі, Ірпінь, Білогородка, Бузова, Гурівщина, Копилів, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Стоянка, Чайки, Шпитьки, Зазим’я, Калинівка, Нові Петрівці, Новосілки, Пухівка, Хотянівка, Хутір Микільський, Конча Заспа, Підгірці, Проців, Малютянка, ур. Млиново, Обухів, Дерев'яна, Чабани, Старі Петрівці.

Завдяки послузі швидкісного мобільного доступу до інтернету, абоненти Vodafone та «МТС Україна» у передмісті Києва зможуть миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео (YouTube, онлайн-кінотеатри), користуватися хмарними сервісами зі зберігання інформації (Dropbox, Google Drive, iCloud Drive), слухати в дорозі улюблену радіостанцію через інтернет, швидко завантажувати відео просто з телефону в соціальні мережі, слухати аудіотреки з соціальних мереж та багато іншого.

Як скористатись послугою

Для того щоб скористатися послугами 3G, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефону слід вибрати режим мережі «3G» або автоматичний режим GSM/WCDMA. Також в абонентів має бути активована послуга мобільного інтернету.

Скільки коштує 3G від Vodafone

Вартість користування 3G вже включено до будь-якого тарифу Vodafone Red. На додаток до 3G інтернету, у пакет послуг будь-якого з тарифів лінійки включено безлімітний голосовий зв'язок у мережах Vodafone та «МТС Україна», а також дзвінки, SMS та MMS на всі мережі України та в 62 країни світу.

Де ще можна скористатись 3G мережею Vodafone

Оператор запустив власну 3G мережу в Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Рівному Мукачеві, Буковелі, Чернівцях, Одесі, Луцьку, Чернігові, Миколаєві, Херсоні, Сумах, Полтаві, Кропивницькому, Дніпріта поетапно запускає 3G в Києві та передмісті. Детальна інформація про 3G покриття.

Українські абоненти Vodafone також можуть користуватися доступними послугами зв'язку в Європі завдяки послузі «Роумінг, як удома». Послуга надає доступ до безлімітних дзвінків між українськими абонентами Vodafone і «МТС Україна». У вартість послуги також входять необмежені вхідні дзвінки в 15-ти найпопулярніших роумінгових країнах Європи – це Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Португалія, Угорщина, Ірландія, Великобританія, Греція, Нідерланди, Мальта, Албанія, Румунія і Туреччина.