Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Оберіть, будь ласка, форму обслуговування та вкажіть необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

Вкажіть, будь ласка, необхідні дані, які потрібні для проведення ідентифікації та пришвидшення вирішення питання

Ваш запит успішно відправлено

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"

КМДА та Vodafone розпочинають співробітництво в галузі Smart City

4Gr

КМДА та Vodafone розпочинають співробітництво в галузі Smart City

Київська мерія та Vodafone оголошують про підписання меморандуму щодо співробітництва в рамках концепції «КИЇВ СМАРТ СІТІ 2020»

Київ та Vodafone об’єднають зусилля в реалізації проектів в галузі Smart City. Під час форуму Kyiv Smart City Forum 2019 прийнято рішення про співробітництво, яке сьогодні сторони закріпили меморандумом.

Співробітництво передбачає впровадження «розумних» технологій Vodafone, які з успіхом застосовуються в європейських містах, у систему муніципального управління та соціальні сфери суспільного життя.

Департамент ІКТ виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) і Vodafone Україна розпочинають спільну роботу в таких напрямках:

  • транспортне планування з застосуванням big data аналітики, моніторинг транспорту та реалізація проекту «Розумна дорога»;
  • розвиток цифрової інформаційної інфраструктури міста та цифрового туризму;
  • екологічний моніторинг;
  • впровадження IoT-рішень для організації, планування і діяльності комунальних служб Києва;
  • впровадження безготівкових способів оплати в міському пасажирському транспорті міста за допомогою мобільних розрахунків;
  • впровадження програми Cashless city.

«Київ вже 4 роки впроваджує smart-технології в міську інфраструктуру. Зараз реалізовано більше 40 інноваційних проектів у комунальній, транспортній сферах, безпеці, медицині, сервісах е-демократії, а також прозорості та ефективності діяльності міської влади. Для того, щоби зробити життя в столиці максимально комфортним для жителів, Київ впроваджує технології IoT. Це допоможе ефективніше й оперативніше приймати рішення в сфері управління містом і зробити міські сервіси ще більш доступними та зручними для користувачів. З цією метою ми розвиваємо співробітництво з Vodafone і продовжуємо вдосконалювати Kyiv Smart City» – Юрій Назаров, директор департаменту ІКТ виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

«В минулому році в Україні розпочалась технологічна революція. Вона пов’язана з появою 4G та Інтернету речей в нашій країні. Активне впровадження таких рішень сприяє агрегації великої кількості оцифрованих даних (Big Data). Нові технології здатні повністю змінити процес міського планування, моніторингу всіх систем міста та реагування на надзвичайні ситуації. Вони дозволяють приймати миттєві й математично точні рішення. На цьому етапі, коли технологічне середовище тільки формується, ми готові підтримати Kyiv Smart City і задіяти для цього власні розробки та міжнародний досвід Vodafone», – відзначив Андрій Большаков, директор кластеру Центр Vodafone Україна.

Рішення будуть реалізовані на базі європейської IoT-платформи Vodafone за прикладом Лондона, Амстердама, Мюнхена та Лісабона, із застосуванням «розумних» технологій Vodafone, розроблених у глобальних R&D-центрах компанії, а також із використанням власних розробок українського Vodafone.